0212 445 60 14

İkitelli Camcı

İkitelli’de camcı olarak, en iyi hizmeti vermekteyiz.  Bir çok cam modelleri ile satış yapmaktayız. 1990’dan beri cam sektöründe hizmet vermekte olup deneyimlerimizi sizlere sunmaktan gurur duyarız. Cam ürünlerimizin tamamı 1.kalite ŞİŞECAM olup kalite ve garantili cam üretimi yapılmaktadır. Ev, İşyeri, Ofis, vs gibi alanlarda profesyonel ekibimizle cam ile ilgili tüm sorunlarınızı ve değişimlerinizi yapmaktayız.

İkitelli’de Camcı ve Aynacı Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

0212 445 60 14

0533 437 60 14

IMG_20160615_100555_1465975362452

İkitelli camcı, hizmet sektöründe en uygun fiyat garantisini halka kanıtlamış firma olup, deneyimli eleman kadrosuyla eksiksiz montajını yaparak sizlerin yüzünü güldürmeyi her daim başarmış bulunmaktadır. Firmamız Ücretsiz olarak  yerinize kadar geliyor ve fiyatlandırma yapıyor. Firmamız Ağırlıklı olarak ısıcam imalatına ağırlık vermektedir. İkitelli’de kırılan pimapen camları, fabrika camları, ofis camları,  ısı camlarınızı, çift camlarınızı ve tüm pimapen doğrama camlarınızı İmalathanemize uğrayarak en hızlı şekilde yaptırabilir yada firmamızı arıyarak teknik destek elemanı isteyebilirsiniz.

İkitelli’ camcısı olarak, kırık cam tamiri, ısıcam motanjı, masa camı, sehpa camı, pimapen camları, ayna, cam kapı,ofis ve mağaza camlarınızı  tamir onarımını yapar ve camlarınıza istediğiniz noktasından menfez deliği kombi deliği aspiratör deliği klima havalandırma deliği doğalgaz deliği sorunsuz bir şekilde açılmaktadır.

—————————————————————————-

İkitelli Organize sanayi Camcı İstoç camcı İkitelli başakşehir camcı İkitelli güvercintepe camcı İkitelli ziya gökalp camcı  İkitelli atakent etaplar camcı İkitelli toki camcı İkitelli cama menfez deliği açtırma İkitelli cama klima deliği açtırma İkitelli doğalgaz deliği açtırma İkitelli kombi deliği açtırma İkitelli  cama havalandırma deliği açtırma İkitelli aspiratör deliği açtırma İkitelli renkli cam İkitelli kalın cam İkitelli ayna İkitelli camcı İkitelli desenli camlar İkitelli kırık cam tamiri

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?