0212 445 60 14

İstoç Camcı

İstoç

İstoç’da Camcı

            İstoç camcı işlerinde, teknoloji takip edilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile cam imalatı çok kolaylaşmış, istenilen şekilde cam elde etmek kolay olmuştur. Firmamız işlerinde etkili montaj ekibi elemanları, en iyi hizmeti verebilmektedir. İstoç’ta cam işlerinde, ücretsiz keşif  yapılmakta, herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Birçok cam hizmeti veren cam elemanları, ısı cam hizmeti ile tasarruf etmenizi sağlamaktadır. İstoç camcı olarak kırık cam, çatlak cam, eskimiş cam, dükkan camları, pencere camları, cama menfez deliği açma, vitrin cam tamiri, dış cephe camları, masa camları gibi bir çok cam tamir hizmetlerimiz mevcuttur.

İSTOÇ CAMCI AYNACI OLARA BİZLERE ANINDA ULAŞABİLİRSİNİZ.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

İSTOÇ CAM FİRMASI

Cam değişimi ve tamiri konusunda en hızlı hizmeti sunan İstoç cam servisi 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Pencerelere kullanılan her türlü cam modelini değişik figürler oluşturarak kesme yeteneğine sahip olan elemanlarımız İstoç cam tamircisi yeteneklerini hassas işçilikler sergileyerek göstermektedir. Kırık cam tamiri konusunda firmamız bünyesinde hassas işçilikler ortaya çıkaran İstoç  cam tamiri ustaları tarafından hassas bir şekilde yapılmaktadır. Yapılan tamir sonrasında kırık ve çizilme izleri tamamen ortadan kaldırılırken uzun ömürlü ses ve ısı yalıtımı sağlayan camlar ortaya çıkarılmaktadır.

camcı1

             Cam kesme ve montajı yanında kırık cam konusunda uzman olan sektörde, sehpa camı, pimapen ve diğer bütün camların tamir ve montajı güvenli bir şekilde yapılmaktadır. İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet veren montaj ekibi, en iyi hizmeti vermektedir. Gelişmiş teknolojinin cam sektörüne yansımış hali olan firma, en iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

         İstoç’ ta Cam Tamiri Ve Ayna İmalatı

Cam kullanılan her noktaya acil hizmet desteği İstoç cam tamircisi tarafından sunulmaktadır. Kapı ve pencerelerde kullanılan pimapen malzemelerinin zamanla esnemesi ve deformasyona uğraması sonucunda ortaya çıkan sorunlar İstoç pimapen tamiri ustalarımız tarafından titizlikle yenilenmektedir. Tüm cam değişimi işlemlerinin yanında değişik modellerde dekoratif görsellik sağlayan ayna modelleri İstoç aynacı imalat ve montaj işlemleri yapan uzman ekibimiz ile yapılmaktadır. Dekoratif ayna flotal ayna kesme ayna bombeli ayna gibi ayna çeşitleri her türlü mekana uyum sağlayacak şekilde İstoç’ta aynacı işlerinden sorumlu firmamız tarafından yapılmaktadır.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?