0212 445 60 14

Isıcam Konfor

Isıcam Konfor

Ünlü bir cam Sanayisinin bir markası olan ve piyasada kendi adıyla anılan ISICAMın günümüzde evlerde, iş yerlerinde, yani tüm mimari alanlarda kullanılıyor olması ve yalıtım sistemlerinin tamamında onun adıyla anılıyor olması tesadüf değil elbette.

Yıllardır evinizde ısı ve ışık yalıtımının en güzel yolu sizlere yeni nesil ısıcam konfor serisinin fırsatlarını sunuyor. Isı ve güneş kontrolü amacı ile üretilen kaplamalı camı solar Low-e cam kullanılarak üretilen yalıtım cam ile evinizin, ofisinizin veya iş yerinizin kışları sıcaklığını kaybettirmeyecek, diğer çift katlı camlara göre %50 daha fazla yalıtım sağlayacak, ısınma giderlerini azaltacaktır haliyle.

Yazları ise özellikle Ege ve Akdeniz bölgelerinin bol güneşli günlerine karşı içeri giren güneş ışınlarını diğer çift katlı camlara göre daha az geçirgen olduğundan ne sıcaklık sizi bunaltacak ne de polar özelliği sayesinde ışıkları sizi. Bu sayede klimalarınız daha az çalışacak ve elektrik faturanız rahatlayacak.

           Isıcam konfor diğer standart camlara veya çift katlı camlara göre şeffaflıktan ve doğal görüntüsünden taviz vermez, ayrıca K 3+ modeli ile 3 katlı oluşturulan camın ara bölgesine argon gazı doldurularak ısı-güneş kontrolü hat safhada sağlanarak sizlere ödeyeceğiniz ücreti 2-3 yıl içinde azalan faturalar ile geri getirecektir.

Son zamanlarda yeni yapılan inşaatlarda da artık vazgeçilmez olan PVC doğrama kapı ve pencerelerde kullanılan standart çift katlı camlara nazaran bu yeni yeni nesil ürün size pencere veya kapı önünde sıcağı veya soğuğu hissetmek nedir unutturacaktır. Ayrıca arada kullanılan argon gazı sayesinde camınızdan en küçük desibelde bile ses gelmeyecektir. Özellikle büyükşehirler de yaşayan çocuklu ailelerin hele birde yeni bir birey gelmişse hem üşümemesi için hem de dışarıdan gelebilecek gürültülere karşı alınabilecek en güzel ve sağlıklı önlem diyebiliriz.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?