0212 445 60 14

Sultanahmet Camcı

Sultanahmet’te Camcı ve Aynacı Servisi –

Sultanahmet camcı olarak, üstün hizmetlere sahip olan firmamız sizlere en iyi cam montajı hizmetini vermektedir. Kırık, çatlak, bozuk, onarım gerektiren  tüm camlarınızı ücretsiz olan servis hizmetimiz ile ölçülerini alıp tekrardan yenisini yada tamirini yapmaktayız.

Sultanahmet camcısı olarak bir çok cam ürünleri ile sizleri mağdur etmemekteyiz. Bunlar bazıları; ısıcam, düz cam, buzlu cam, lamine cam, ayna, temperli cam, masa ve sehpa camı, kalın cam, kurşun geçirmez cam, reflekte cam, jaluzili ısıcam, konfor cam, dekoratif ayna, kumlamalı ayna pimapen camları gibi bir çok cam ürünün üretim imalat ve montajı yapılmaktadır.

Firmamız satışını ve montajını yaptığı tüm işlere 2 yıl garanti vermektedir. Ürünlerimizin hepsi ŞİŞECAM ürünü olup kaliteli ve güvenilir cam mamülleri üreten yerli fabrika ile çalışmaktadır. Acil camcı olarakta bilinen firmamız 7/24 mobil hizmeti, deneyimli kadrosu ile anında cam montajlarınızı gerçekleştirerek sizleri hiç bir zaman mağdur etmemektedir.

Sultanahmet Aynacı olarakta garantili ayna satışı ve montajı yapılmaktadır. İstenilen ayna modellerinizi fabrikamızda bulunan cnc lazer kesimli makinelerimiz ile hatasız kaliteli malzemeler ile üretimi yapılmaktadır. Her modele uygun ayna rengi ve modellerimiz mevcut olup varaklı ayna, dekoratif, venedik, baklava dilimli, bizoteli, rodajlı, füme, bronz, gümüş, antik, eskitme gibi bir çok ayna imalatı  ve montajları en uygun fiyatlara gerçekleştirilmektedir.

Aynalarımız 2 yıl garantili olmakta ve ıso ve tse belgelerine sahip olmaktadır. En iyi şekilde gösteren şişecam aynaları takılan her bölgede göz kamaştırmaktadır.

Bizlere günün her saati mobil hizmet numaramızdan anında ulaşabilirsiniz.

TEL : 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?