0212 445 60 14

Reflekte Cam

Reflekte Cam

Özel dekorasyon seçeneği olan camlar birbirinden özel türleri ile kullanıcılara özel seçenekler oluşturuyor. İş yerinizde, evinizde ve diğer mekânlarda istediğiniz özel konseptleri oluşturma fırsatı veren camlar birçok özel cam türü ile aradığınızdan daha fazlasını sunuyor. Reflekte cam da özel tasarımı ile özel dekorasyon seçeneği oluşturarak cazip fırsatlar sunuyor.

Reflekte camlar güneşin ışınlarını engelleyici özelliği ile dekorasyonda özel bir tercih buluşturuyor. Dekorasyon özelliği yanında yalıtım da sağlayan reflekte cam var füme, bronz, gümüş, yeşil, mavi gibi renkleri ile özel tercihler sunuyor.

Özellik olarak temper yapılabilir, delinebilir, rodaj ve kesilebilir özelliği olan reflekte camlar yansıtıcı özellikte yapısıyla dışarıdan içeriyi göstermeyen özelliği vardır. Büyükşehirlerde sıkça gördüğümüz reflekte cam ile kaplanmıştır. Bu sayede şık bir görüntü sunan reflekte camlar aynı zamanda içeriyi göstermeyen özelliği ile de işlevsel tasarım oluşturuyor. İnşaat sektöründe çokça kullanılan bu cam, dış cephe camı olarak tercih edilir. Dış cephe olarak kullanılan reflekte camlar ısı yalıtımı için de özel bir tercih oluşturuyor.

En önemli özelliği olan dışarıdan içeriyi göstermeyen özelliği dış cephe mimarisinde kullanıma imkân sağlıyor. Isıcam olma özelliği olan bu cam türü gündüz vakti içten dışa gece vakti ise dıştan içe Tek yönlü görüntü sağlama özelliği vardır. Temizlik için de işlevsel bir tercih olan reklamlar tek cam olarak kullanım özelliği vardır. Deterjan ve yumuşak bez kullanılarak temizlenebilen reflekte cam yüzeyi aşındırıcı şekilde kovalamaktan kaçınarak temizleme işlemi yapılır.

Reflekte camın kullanım alanlarına baktığımızda dış cephe kaplamasında kullanılır. Dış çelik kapılarda kullanılır. Ofislerde sıkça tercih edilir. Özel bölmeli oda tasarımları için ideal bir tercihtir. Korkuluk camları içinde kullanılan özel bir cam türü olan reflekte camlar birçok alanda işlevsel olarak kullanılır.

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?