0212 445 60 14

Davutpaşa Camcı

Davutpaşa cam ve ayna servisi 

0533 437 60 14

Davutpaşa ve bölgesinde camcı olarak olarak mobil hizmet veren firmamız en kaliteli cam mamülleri ve kaliteli işçiliği ile kırık, çatlak  ve yenilenmesi gereken camlarınızın onarımını ve yenisini yapmaktadır. Firmamız toptan ve perakende cam satışı, imalatı yapmaktadır.

Deneyimli camcı ve aynacı ustalarımız ile tüm zorlu cam işlerinizi garantili bir şekilde tamamlamaktayız. 4mm, 6mm, 8mm, 10mm kalınlıklarında cam tüketimi ülkemizde fazla olduğu için şirketimizde sizlere mağdur etmemek için bu kalınlıklarda çeşitli modellerde camları fabrikasında bulundurup sizlere hemen teslim etmektedir.

Vitrin camı, dükkan camı, işyeri, mağaza, ev, pvc pimapen, pencere, adopen, gedizpen, fıratpen, duşakabin, dekoratif ayna, korkuluk, panjur gibi bir çok cam tamiri hizmeti sunmaktadır.

Davutpaşa’da cam ve ayna servisi yapmakta olan  personelimiz İstanbul geneline anında hizmet vermekte ve gün içerisinde acil olarak istenilen işlerinizi bitirmektedir. Kullanılan tüm cam ürünlerimiz Şişecam ürünü olmakta ve ISO, TSE belgelerine sahip olmaktadır. Aynı şekilde ayna ürünlerimizinde tamamı şişecam ürünüdür.

Esenler Davutpaşa camcısı olarak fabrikamızda bulunan cam modellerimiz, temperli cam, lamine cam, ısıcam, çift cam, karolajlı cam, ayna, konfor cam, alüminyum camları, demir doğrama camları, dış cephe, vitray, jaluzili cam gibi bir çok ürününü fabrikasında bulundurmaktadır.

Bunların yanı sıra sineklik, duşakabin, otomatik kepenk, güvenlik çocuk kilidi, menteşe değişimi, pencere değişimi, cam değişimi, küpeşte korkuluk, cam balkon gibi bir çok ürünün imalatı ve montajı yapılmaktadır.

Davutpaşa Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz.

0533 437 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?