0212 445 60 14

Bronz Reflekte Cam

Bronz Reflekte Cam

            Estetik ve zarif görünümlü olan bronz reflekte cam ürünleri, mavi, gümüş, bronz ve füme gibi birçok renkte üretilmektedir. Güneş ışınlarını süzen özel kaplaması ile birlikte, dış etkenlerin içeri girmesini engelleyen özelliği ile oldukça etkili bir görünüme sahiptir. Estetik ve zarif görünümü yanında, oldukça başarılı bir ürün olan bronz reflekte cam ürünleri, görsel estetik sağlamaktadır. Görsel estetik sağlamaktadır. Dışarıdan içerinin görünmesini engelleyen özelliği ile perdesiz kullanılabilen bu cam ürünleri, ofislerde ve büyük iş merkezlerinde en çok tercih edilen cam ürünleri arasındadır.

            Doğal yapısı ile mükemmel bir yapıya sahip olan cam teknolojisi, özel kaplama ve desen çalışmaları ile hayatımıza renk katmaktadır. Hayatımıza renk katan bu ürünler, vazgeçilmez özelliklere sahiptir. Büyük binaların için özel tasarıma gerek duymadan, bronz reflekte cam ürünlerini, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günün her saatinde göreve hazır olan firma, cam montaj ve tamir işlerini, kısa zamanda yapabilmektedir. Camsız ev düşünülemez. Bu nedenle, cam seçiminde estetik ve sağlamlık çok önemlidir. Estetik özelliği yanında, perde görevi yapan özel kaplaması da önemlidir. Sağlam ve etkili temel yapısı ile dış darbelere dayanıklı olan bu cam ürünleri, yıllarca kullanılabilir.

            Güneş ışınlarını süzmesi yanında, gün aydınlığından da faydalanmayı sağlayan bronz reflekte cam ürünleri, görkemli ve sağlam ürünlerdir. Banyo duşakabin imalatında, balkon cam uygulamalarında, ofis girişlerinde, bina girişlerinde ve evlerde kullanılan bronz reflekte cam ürünleri, hayatımızın birçok alanında kullanılmaktadır. Cam ve pencere olan bütün mekânlarda kullanılan bu camlar, dışarıdan görünmeyen bir özellik sağlamaktadır. Perdeye ihtiyaç duymadan kullanılan bu ürünler, oldukça etkili çözümler sunmaktadır. Estetik ve zarif yapısı yanında desen seçeneklerinin olması, bu ürünlerin popüler olmasına neden olmuştur. Renkli bir hayat için bronz reflekte cam ürünleri seçin.

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?