0212 445 60 14

Vitray (Boyalı) Cam

Vitray Cam

Özel renkleri ve tasarımları ile mekânınıza renk ve canlılık katan vitray cam modelleri ve özel türleri ile zengin modeller oluşturuyor. Ev dekorasyonunda pencere, kapı, tavan, dolap ve abajur gibi alanlarda kullanılan vitray cam modelleri evinize özel bir doku kazandırıyor. Renkli kapı vitraylarını incelediğimizde öne çıkan modelleri şu şekilde inceleyebiliriz.


Bizoteli kristal modeli kapılarınıza şık ve zarif bir görüntü kazandırıyor. Bu modelin özel renkleri yanında özel işlemeleri de kapılarınıza göz kamaştıran tasarımlar kazandırıyor.
Okullarımıza renk katan kapı vitrayları şeffaf, renkli ve buzlu gibi diğer özel tasarımları ile özel tercihler oluşturuyor. Merdiven boşluğu için özel vitrin camları dikkat çekiyor. Bu alanlarda normalden farklı olarak çiçek hayvan gemi ve diğer özel dekoratif tasarım unsurları barındıran ve Kaya camlar merdiven boşluğunuza göz alıcı tasarım kazandırıyor. Merdiven boşluğu vitrayları bir cam olmaktan öte özel tasarım dekorasyonu gibi işlem görerek evinize özel bir konsept sunuyor. Kristal Vitray modelleri cam olmaktan uzak evinizde göz kamaştıran bir dekorasyon parçası olarak öne çıkıyor. Kristal Vitray modelleri ile kapı, pencere ve dolap gibi alanlarınızda göz alıcı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Vitray tavan modelleri de salonda ve tercih ettiğiniz alanlarda mekâna renk katan modeller sunuyor. Renkli ve şık bir tasarım görmek istiyorsanız tavan camları sizin için ideal fırsatlar sunuyor.

Pencerenize de renk katan ve camlar güneş ışığını renkli şekilde yansıtarak evinizde renkli ortamlar oluşturma ve göze hoş gelen dekorasyonlar oluşturmak için katı sunuyor. Dolap kapağı olarak da kullanılabilen vitray camlar evinizde komple ev dekorasyon oluşturma şansı sunuyor. Renkli olabilen dolap kapakları tasarımları ile de dolabınıza özel bir format kazandırıyor. Ayna içinde vitray cam tercihi kullanabilir aynalı daha şık bir dekorasyona dönüştürebilirsiniz.

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?