0212 445 60 14

Düz Lamine Cam

lamine cam 3 (2)

Düz (Şeffaf) Lamine Cam

Emniyet ve güvenlik camı olarak bilinen şeffaf yani düz lamine cam halk tarafından kırılıp dökülmeyen cam olarak tanınmaktadır. Düz lamine cam genel olarak camın sahip olduğu estetik görünümü korurken normal cama oranla çok daha dayanıklı ve yüksek performans sağlayan bir hal almıştır.

            Düz lamine camların içerisinde bulunan PVB sayesinde camlar herhangi bir şekilde kırılsalar dahi parçalar birbirini tutar ve böylece camın dağılması önlenir. Camda dağılmama meydana gelmemesi ise tüm yaralanma risklerini sıfıra indirmektedir. Gürültü kontrolü açısında da oldukça faydalı bir ürün olan düz lamine cam bu özelliği ile gürültünün çok olduğu ortamlarda ve ses geçirgenliğinin az olduğu müzik stüdyoları, hava alanları ve müzeler gibi pek çok yerde sıklıkla kullanılmaktadır.

            Düz lamine camın normal camlara oranla bir başka olumlu özelliği ise UV ışınlarını geçirme özelliğinin çok daha az olmasıdır. Bu sayede de nesnelerin doğal renkleri çok uzun süre korunabilmektedir. Kullanım alanı çok geniş bir yelpaze dâhilinde olan düz lamine camlar farklı kalınlıklarda üretilebilmektedir.

Düz Lamine Camların Kullanım Alanları

Genel olarak düz lamine camların kullanım yerleri rüzgârlıklar, vitrinler, çatı ve tavan camları, müzeler, iç bölme panoları, banka şubeleri, psikiyatri klinikleri başta olmak üzere hastaneler, okullar, trafiğin fazla olduğu geçitler, çocuk yuvaları ve okullar, askeri kurumlar ve polis merkezleri, aktivitenin fazla olduğu spor kompleksleri gibi yerlerdir. Buradan da anlayacağınız üzere düz lamine camlar genel olarak yoğun şekilde kullanılan yerlerde güvenle tercih edilebilen bir cam türüdür.

Düz Lamine Camların Kalınlıkları

 Düz lamine cam kalınlıkları 4+4 şeffaf, 5+5 şeffaf, 6+6 şeffaf, 4+4 opak, 5+5 opak, 4+4 füme, 4+4 mavi, 4+4 yeşil lamine olarak ayrılmaktadır.

ÖZ ASİL CAM

Detaylı bilgi için bizi arayınız:  0 212 652 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?