0212 445 60 14

Dekoratif Camlar

Dekoratif Cam

Dekorasyon için Önemli bir detay olan dekoratif cam birbirinden özel tasarımları ve renkleri ile kullanıcılara özel fırsatlar oluşturuyor. Tasarımlarına göre kullanım alanı sunan dekoratif cam modelleri birçok modeli ile özel dekorasyonlar oluşturmanızı sağlıyor.

Asansör ortamı için ideal bir tercih olan telli buzlu cam hem tasarımı hem de görünümüyle düzeltecek oluşturuyor. Kırılma durumunda telli yapısı ile dağılmayan olmayan bu cam sağlıklı bir tercih oluşturuyor. Boyalı cam modelleri dekorasyon için özel modeller sunuyor. Siyah ve beyaz gibi renkleri bulunan boyalı camlar mekânın tasarımına göre bütünleştirici tercih buluşturuyor. Bir başka özel dekoratif cam modeli olan çerçeve parlamayı engelleyen yapısıyla özel bir tercih oluşturuyor.

Mekânınıza canlılık ve renk katan vitray cam tercihleri her renkte tercihler özel seçenek sunuyor. Birçok desen ve kompozisyon oluşturan vitray camlar özel tekniklerle üretilen sanatsal cam modelleridir. Düşük Demirli bir cam türü olan ekstra beyaz cam üretimi sırasında demiroksit kullanılarak camdan daha değişik yapısıyla dikkat çeker. Düz cama göre daha şeffaf bir yapıya sahiptir. Kesilebilir ve delinebilir beyaz camlar vitrin camı, cam lavabo, plaket, fotoğraf ve hediyelik eşya gibi alanlarda kullanılabilir. Dekorasyon amaçlı üretilen bir başka cam türü olan buzlu camlar da en çok kullanılan cam türlerinden biridir. Kapı, mobilya, pencere gibi alanlarda kullanmak üzere birçok fırsatı sunuyor.

Hasır, mandalin, petek, ırmak ve toprak gibi desenleri olan buzlu camlar yeşil, bronz, mavi, bal gibi renkleri de vardır. Özellikleri ile dekoratif imkânlar buzlu camlar rodaj yapılabilir, temperlenebilir, delinebilir ve kesilebilir yapısı ile kullanıcılara özel seçenekler sunuyor. Evinizde, işyerinizde ve istediğiniz her alanda özel renkleri ve tasarımlarıyla dikkat çeken dekoratif camları kullanabilir şeffaf, buzlu, renkli gibi cam modelleri ile mekânlarınıza görsellik katabilirsiniz.

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?