0212 445 60 14

Kasımpaşa Camcı

Kasımpaşa’da Cam ve Ayna Servisi 

Kasımpaşa ve bölgesinde tam donanımlı hizmet vermekte olan firmamız çevresinde günün her saati hizmet vermektedir. Kırık, çatlak, eskimiş camlarınızı zahmetsiz bir şekilde firmamızı arayıp değiştirme imkanına sahipsiniz. 7 gün her saat hizmet vermekte olan şirketimiz acil olan ve takılması gereken camlarınızı en uygun fiyatlara değişimini yapmaktadır.

Ücretsiz olarak servisimiz değiştirmek istediğiniz camlarınızın ölçülerini almakta ve her konuda yardımcı olmaktadır. Son teknoloji cam kesim aletleri, özel servis aracımızda bulundurduğumuz ekipmanlarız ile yerinde cam tamiratı yapılmaktadır.

Kasımpaşa’da camcı firmaları arasında tercih edilen asil cam, dış cephe camları, dükkan camları, mağaza ve ofislerinizdeki özel camlarınızı, model farketmeksizin birebir aynısı fabrikasında bulundurarak yenisini yapmakta, gerektiği taktirde onarımını sağlayarak ücretlendirmeyi minimum seviyede tutmaktadır. 15 kişilik deneyimli imalatçı ve montajcı ekibi ile güler yüzlü hizmet sunmakta ve yapılan tüm işlerde garanti sunmaktadır.

Temperli, kumlu, desenli, renkli, boyalı, telli, ısıcam, düzcam, kalın cam, cam balkon, ayna, 4-6-8-10 mm kalınlığında tüm cam ürünleri fabrikamızda toplu halde ölçü halinde satışı ve montajı yapılmaktadır.

Sadece cam ile sınırlı kalmayan şirketimiz, tüm ayna çeşitleri ile istediğiniz model, desen, tasarım gibi bir çok istek üzerine ayna imalatı ve satışı da yapmaktadır. Özel aynacı ustalarımız ile istediğiniz her yere ayna kaplamaları yapılmaktadır.

Fabrikamızda bulunan bazı aynalarımız ise şunlardır; Füme, bronz, reflekte, flotal renk aynalar, eskitme, baklava dilimli duvar aynası, dekoratif, mimari aynalar gibi bir çok ayna modelimizde mevcuttur.

Her dakika ulaşabileceğiniz Kasımpaşa camcısını arayıp servis istiyebilir ve teknik destek alabilirsiniz.

TEL : 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?