0212 445 60 14

Bebek Camcı

Bebek’te Camcı

Asil cam, beşiktaş bebek  bölgesinde cam  ve ayna hizmeti sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile istenilen tüm cam ürünlerini sizlere satışını, imalatını  ve montajı yapmaktadır. 1990’dan yılından beri cam sektöründe makineleşmeye önem  vermekte olan firmamız, kaliteli, titiz bir işçilik sağlayarak işlerini sorunsuz bir şekilde her daim sonuçlandırmıştır.

Kırık, çatlak, eskimiş camlarınızı ve pimapen tamiri, fitil değişimi, pencere, lastik, ısıcam gibi bir çok değişimini sorunsuz bir şekilde uygun fiyat garantisi ile yapmaktadır. Aynı zamanda Cam balkon, pimapen, cam kapı, duşakabin, fotoselli kapı, alüminyum doğrama gibi işlerinizi özel ustalarımız ile garanti kapsamı altında montajını ve aksesuar değişimlerini sunmaktadır.

Çift cam, düz cam, buzlu cam, renkli cam, kalın cam, masa ve sehpa camları, telli cam, temperli, lamine, kapı camları, kurşun geçirmez cam gibi bir çok cam ürünlerinin satışını ve montalaması da mevcuttur.

Kullanılan tüm cam ürünlerimiz ise Avrupa birincisi seçilen ŞİŞECAM ürünleri olmakta  ve ISO, TSE, belgelerine sahip olmaktadır. Bozulmalara karşı 5 yıl garanti sunmakta olan firmamız satışını yapılan tüm ürünlerinin arkasında durmaktadır.

Bebek camcısı olarak aradığınız firmalar arasında adından çok kez söz ettirmiş olan Asil cam, 15 kişilik deneyimli camcı ustaları ve son teknoloji cam kesim aletleri  ve makine parkuru ile güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Bebek aynacı olarak Beşiktaş bölgesinde bir çok ev, işyeri, mağaza, avm, ofis gibi yerlere ayna kaplama işlemi yapılmıştır. Füme, bronz, varaklı, eskitme, baklava dilimli, venedik, flotal, gümüş renk ayna gibi modellerimiz bulunmaktadır. Tüm dekoratif ayna modellerimiz ile ayna satışı, imalatı, montajını en iyi şekilde yapmaktayız.

Ücretsiz keşif imkanı ile istenilen yere gelinip ölçü  ve sizlere teknik destek imkanı sunmaktayız.

Bebek Camcı olarak bizlere 7 gün boyunca ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?