0212 445 60 14

Metrokent Camcı

Metrokent Camcı

Metrokent’te camcı hizmet sunan firmamız tüm cam modelleri ile sizlere en uygun fiyatlara cam servisi sunmaktadır. Kırık, eskimiş, yenilenecek camlarınızın değişimini en hızlı ve kaliteli hizmeti ile sunmaktadır. Başakşehir bölgesinde bulunan metrokent’te bir çok çalışma yapan firmamız deneyimli ustaları ve kaliteli ekipmanları ile cam balkon, ısıcam, tekcam, buzlu cam, masa camları, dükkan camları, ofis, işyeri gibi bir çok yerde cam değişimi ve tamiri yapmaktadır.

Kırık, çatlak camlarınızın onarımı uygun ise tamiratı yapılarak maliyetinizi minimum fiyatlara düşürüp sizlerin bütçesini her zaman düşünmekteyiz. Bazı kırık camların tamiratı uygun olduğu zaman yerinde servis aracımız bulunan malzemeler ile müdahale edilip eski haline dönüştürülmektedir.

Temperli cam, lamine cam, kapı camı, pimapen camı, ısıcam, ısıya dayanıklı cam, kurşun geçirmez cam, fıratpen, adopen, pimapen, egepen gibi bir çok cam ve pencere sistemleri uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. 7/24 hizmet  vermekte olan şirketimiz günün her dakikasında rahatlıkla ulaşabilir siparişlerini verebilirsiniz.

Acil camcı arayışına girmekte olan sizler artık en uygun standart fiyatlara anında camlarını taktırma imkanlarına sahipsiniz.

24 Saat Ulaşabileceğiniz Mobil Hızlı Servis Hattımız

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?