0212 445 60 14

Yeşil Cam

Yeşil Cam

            Artık günümüzde eskiden gelen bir modanın teknoloji ile buluşması halinde renkli cam modelleri kullanılmaya başlanmıştır. Eski zamanlarda daha düz bir şekilde kullanılan renkli cam modelleri günümüz modası ile birleşince daha detaylı ve trend olarak belirlenen modelleri ile müşterilere sunuluyor. Camların renkleri daha soft ve göz alıcı olmaması tercih sebebi olmaktadır. Aydınlık olması da olumlu avantajları arasındadır. Deseni odanın konseptine göre ayarlanması ortamın daha şık olmasını sağlayacaktır.

            Artık cam kullanımında moda renkli camlar üzerindedir. Yeşil cam modeli de aynı şekilde yeşil rengin istenilen tonlarından yapılır ve müşteriye sunulur. Balkon camlarına, istenilen pencerelere uygulanan bu yeşil cam modelleri de çok şık durmaktadır. Renkli camların dış taraftan iç tarafın görülmemesi kullanıcı için olumlu bir durum olur. Balkon camı ise renkli camlar perde kullanımına gerek kalmayacaktır. Bu detayları boş geçmeyen hanımlar alacağı ürünü bu şekilde olması için ayrı bir araştırma yapmaktadır. Cam imalatının da zor olması bu tür ürünleri daha kıymetli yapmaktadır.

            Yapımının usta bir işçilik istemesi maliyeti de aynı şekilde etkilemektedir. Renkli camların da aynı şekilde ince işçiliği olması da bu durum ile orantılıdır. Desen olarak da birçok seçenek sunulan bu camlarda isteğe ve arzuya göre modeller de mevcuttur. Kullanım alanları olarak sıralayacağımız yerler içinde oda kapılarının bulunduğu bölümlerde alakalı olabilir. Bu odanın tarzına ve eşyalara göre renk seçimi sağlanır. Evin birçok köşesinde kullanılmaya müsait olan bu camlar her şekilde müşterilerin ilgisini çekmektedir. Ev içinde ve ya dışında müşteri isteğine göre şekillenir. Temizliği de bir o kadar kolay olan bu camların kullanılan malzeme ile de alakası vardır. Camlarda iz kalmaması için malzemenin kaliteli olması da önemlidir.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?