0212 445 60 14

Eyüp Camcı

Eyüpte Cam ve Ayna Servisi 

0533 437 60 14

Eyüp camcısı olarak bölgede geniş kapsamlı olarak cam ve ayna servisi hizmeti yapmaktayız. 15 kişilik deneyimli ekibimizle İstanbul’un her bölgesine ücretsiz olarak keşif imkanı sunarak tüm cam ölçüleriniz alınmakta ve yenisi takılmaktadır. Kırık, çatlak, bozuk olan veya eskimiş camlarınızı artık dilediğiniz gün değiştirme imkanına sahipsiniz. Asil cam geliştirdiği mobil cam hizmeti ile en uygun fiyatlara cam satışı, imalatı ve montajı yapmaktadır.

Eyüp’te camcı olarak bilinen firmamız çoğu işyeri, ev, ofis, dükkan, mağazalara cam tamiri hizmeti sunmaktayız. Kullanılan tüm cam mamüllerimiz kaliteli ve yeni üretim tarihli olmaktadır. ŞİŞECAM ürünlerini kullanmakta olan firmamız ISO, TSE, belgelerinede sahiptir.

Asil cam, yaptığı tüm satış, imalat ve montaj işlemlerine 2 yıl garanti sunmaktadır. Temperli, lamine, ısıcam, çift cam, beyaz, siyah, füme, bronz, satina cam renkleri, karolajlı ısıcam sistemleri, kapı cam modelleri, masa ve sehpa camları, vitrin camı, dükkan ofis camları, pvc plastik doğrama camı, cephe camı gibi bir çok cam ürün gamına sahip olan Eyüp camcı servisi, tüm camları fabrikamızdan tedarik edebilirsiniz.

Eyüp’te aynacı olarakta bölgede en iyi ayna imalatı ve montajı yapmaktayız. Özel aynacı ustalarımız ile istediğiniz tüm alanlara ayna kaplamaları ve montajı uygulamalarımız mevcuttur. Aynalarımız yeni model cnc lazer kesim makinelerimiz ile kesilmekte olup, işlemleri bittikten sonra test aşamasından geçmektedir. Hatasız ayna üretimi mesleğimizde çok önemlidir. Bu hassasiyet ile en iyi üretim ve imalatımızı dikkatli ve özenle yapmaktayız.

Eyüp camcısı olarak bölgesinde hizmet verdiğimiz mahalle ve yerler şunlardır.

Ağaçlı, Akpınar, Akşemsettin, Alibeyköy, Çırçır, Çiftalan, Defterdar, Düğmeciler, Emniyettepe, Esentepe, Eyüp Merkez, Göktürk Merkez, Güzeltepe, Işıklar, İhsaniye, İslambey, Karadolap, Mimarsinan, Mithatpaşa, Nişancı, Odayeri, Pirinççi, Rami Cuma, Rami Yeni, Sakarya, Silahtarağa, Topçular, Yeşilpınar, gibi mahallelere cam imalatı ve montajı yapmaktayız.

Eyüp’te Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz.

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?