0212 445 60 14

Topkapı Camcı

0533 437 60 14

Topkapı camcısı olarak krık cam tamiri hizmeti yapmaktayız. Firmamızda toptan ve perakende cam satışı da mevcuttur. Üretim imalat ve montaj elemanlarına sahip firmamız en kalite işçilik ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Asil Cam, en uygun cam fiyat garantisi vermektedir.

2 yıl mekanik ve işçilik garantisi sunan firmamız en hızlı ve pratik şekilde montalama işlemlerini yapmaktadır. temperli cam, lamine cam, buzlu cam, düz cam, ısıcam, konforlu cam, kumlamalı cam, karolajlı cam, jaluzili cam, dış cephe camları, asansör camları, dekoratif ayna, vitrin, dükkan, mağaza camları, dükkan, ev, home ofis gibi alanlarınızın tüm camlarını imalatını ve montajını yapmaktayız.

Camlarımız ŞİŞECAM marka olup en kaliteli cam seviyesindedir. Cam tamir hizmetleri ; Kırık ve çatlak cam tamiri, duşakabin tamiri, pimapen tamiri, vitrin cam tamiri gibi bir çok hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Topkapı Aynacı

Topkapı aynacısı olarakta bilinen firmamız füme, bronz, gümüş, bizoteli, rodajlı, 4mm, 6mm, ayna imalatlarını ve montajlarınıda yapmaktadır. Duvar aynaları, boy aynaları, baklava dilimli aynalar, desenli aynalar, yazılı aynalar gibi bir çok çeşitli dekoratif ayna montajlarıda özel aynacı ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Topkapı’da Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?