0212 445 60 14

Kemerburgaz Camcı

Kemerburgaz’da Cam ve Ayna Servisi – 0533 437 60 14

Kemerburgaz camcısı olarak tüm cam işleri yapılmaktadır. Kırık, çatlak, yeni yapımı gerçekleştirilecek camlarınızı en kısa zamanda imalatını yapıp teslim ediyoruz . Ayrıca firmamız toptan ve perakende cam satışıda yapılmaktadır.

Cam tamiri hizmetlerimizin bazıları, pvc pimapen, ahşap, alüminyum, kapı camları, dükkan camları  ve bir çok tamir işlemleri yapılmaktadır. 7/24 hizmet vermekte olan firmamız, kırılan camlarınızı acil olarak gün içerisinde teslim eder.

Profesyonel cam kesim ve onarım ekipmanlar ile işlerinizi kaliteli ve güvenilir bir şekilde sonlandırmaktadır . İşin ehli camcı ustalarımız ile hiç bir yere zarar vermeden monte işlemi rahat bir şekilde yapılmaktadır.

Tüm cam ve ayna ürünlerimiz firmamız tarafından garantili olup 1.kalite olan ŞİŞECAM ürünlerini kullanmaktadır.

Mağaza, dükkan, işyerleri, ev, salon ve vitrin sistemleri tamiri yapılmaktadır. İstenilen cam bölgelerine lamine cam takılıp tüm güvenlik önemlerlerinizi artırabilirsiniz. Lamine cam, kırılıp dağılmayan laminasyon cam türüdür. Kalınlıkları 8 ve 10 mm  olarak değişkenlik gösteren lamine cam müşterilerin istekleri üzerine takılmaktadır.

Kemerburgaz’da aynacı arıyorsanız eğer doğru adrestesiniz demektir. İstanbulun bir çok avm, işyerleri ve ofislerine dekoratif ayna uygulamalarımız gerçekleştirilmiştir.

Ayna Çeşitlerimiz, boy aynası, füme ayna, flotal ayna, kuaför aynası, spor salonu aynası, bombeli ayna, duvar ve kolon aynaları gibi  ayna montaj uygulamamız mevcuttur.

Kemerburgaz’da Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz.

İstanbul’un Her Bölgesine Cam Servisi

teleon0533 437 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?