0212 445 60 14

Isıcam Klasik

Kış günlerinizin en güzel ve bizim için en özel mekanik şüphesiz sıcacık evlerimizdir. Özellikle kışın çetin geçtiği ülkemiz koşullarında sıcak mekânlar aramak doğal bir durumdur. Peki ya soğuklardan korunmak için sığındığımız evlerimiz ne kadar sıcak? Bu noktada birçok insanın serzenişte bulunduğunu duyar gibiyiz. Isı yakıtının yeterli olduğu halde evlerinizin ısınmama sorunu olabilir. Bunların başında tabi ki binalarımızın pencere ve kapılarında kullandığımız camların büyük etkisi vardır. Cam bölümlerin soğuğu geçirmesi ve sıcak havayı dışarı vermesi kaçınılmazdır. Bunun için özel bir teknoloji ile üretilmiş ısıcam sistemlerini sizlere önermek isteriz.

Tek cam ile oluşturulmuş kapı ve pencereler ev sıcaklığını ne kadar artırsanız da ısıyı dışarı vermeye mahkûmdur. Bu noktada ısıcam sistemleri sizlere çözüm yolu olarak karşınıza çıkar. Özel teknoloji ile üretilmiş iki camin, arasında ki kuru hava ile birleştirilip sıcak havayı evinizden çıkmasını soğuk havanın evinize girmesini engelleyen bu sistem birçok insanın zaten çok önceden keşfettiği ve memnun kaldığı bir sistemdir. Böylelikle hem yakıttan tasarruf yapmış olur hem de soğuk kış günlerini sıcacık evinizde karşılamış olursunuz. Bu sistem ile sağladığınız tasarruf ile ailenizin bütçenize katkı sağladığınız gibi, tek camlı evlerinizde yasadığınız zorlukları yasamazsınız.

Bu sistemleri sadece çift camlı sistem olarak tanımlamak yanlış bir tabir olur. Çünkü kalınlığı arıtılmış ve birkaç camın birleşimi ile oluşturmuş camlardan daha farklı ve kullanışlıdır. Özel bir teknoloji ile üretilmesi ve arasındaki hava boşluğunda bazı gazlar kullanılarak ısının geçişini engellemesi en önemli özelliğidir. .Ayrıca sadece kış günleri için değil bu sistemler yaz günlerinde güneş enerjisini ve ışığını evinize getirecek teknoloji ile üretilmiştir. Çevrenizde bu sistemleri kullanan insanlar varsa tavsiye alabilir onların memnuniyetini dinledikten sonra karar verebilirsiniz

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?