0212 445 60 14

Isıcam Sinerji

Isıcam Sinerji

Isıcam, çift cam sistemidir. Dışarıdaki soğuğu, tozu ve sıcağı, içeri almaz. Güneş ışınlarını geçiren bu ısı cam ürünleri, oldukça etkilidir. Isıcam, kendi arasında da üçe ayrılır. Isıcam sinerji, ısıcam konfor ve ısıcam klasik. Firmamızın etkili çalışmaları ile itina ile montajlanan ısıcam ürünleri, aradığınız ısı yalıtımını sunmaktadır.

Özellikle ısıcam sinerji ürünleri, %50 yakıt tasarrufu ile faturalar daha az gelmektedir. Güneş enerjisini direkt olarak içeri alan ve dışarıyı görüntüleme bakımından mükemmel olan ısıcam sinerji ürünleri, takıldığı günden itibaren kazandıran cam ürünlerindendir. Daha az buğulanan ve soğuğu daha az geçiren ısıcam sinerji ürünleri, işin uzmanı olan ekiplerimiz tarafından takılması, daha uzun ömürlü olmasına neden olacaktır. Doğada yaratılan toprağın mükemmel ve estetik yapısını sunan firmamız, ısı cam taktırmanızı tavsiye etmektedir. Bir iki yılda parasını amorti eden ısıcam sinerji ürünleri, en iyi ısı koruyucu özelliklere sahiptir. Bütün mekânlar için özel tasarımlara sahip olan firmamız, cam tamirini kısa zamanda gerçekleştirerek, yaşantımızın normale dönmesini sağlamaktadır.

Özel cam kalınlığı ve özel contaları ile ısıcam sinerji ürünleri, diğer ısıcam ürünlerine oranla daha etkilidir. En iyi ürünü tercih etmek, başarılı ve etkili olmak için önemlidir. Aradığınız mükemmel sonuçları ancak, mükemmel tercihlerle elde edebilirsiniz. Bu nedenle, ısınma harcamalarını en aza indirmek için, yapılacak en iyi şey, ısıyı geçirmeyen ısıcam sinerji ürünlerini tercih etmektir.

Dekorasyonlarınızla uyumlu olan cam ürünlerini, kısa zamanda elde etmek için, işin uzmanı firmalarla çalışmak, oldukça önemlidir. Özellikle hastane ve okul gibi yerlerde sıkça kullanılan ısıcam ürünleri, bütün mekânlar için de tercih edilebilir. Bu özelliği ile etkili çözüm isteyen herkes için, kısa zamanda etkili çözümler elde edilebilir. Kış ve yaz aylarında rahat etmek için ısıcam tercih edin.

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?