0212 445 60 14

Mavi Cam

Mavi Cam

         Mavi  cam kullanımı kişilerin tercihine göre değişmektedir. Şık ve zarif duran bu ürün temizliği açısından kolay temizlendiği sürece daha uzun ömürlü olacaktır. Cam ürünü evin birçok alanında kullanılır. Daha çok balkonlarda kullanılan bu ürün o alanı kapatmak için düşünülür. Cam kullanımının kolay olması için kalite yönünden iyi bir malzeme ile üretilmiş olması gerekir. Kalite olarak değişkenlik gösteren ürünler temizlik konusunda da daha elverişli olmasını sağlayacaktır. Günümüz teknolojisi ile renkli cam kullanımının yaygınlaşması daha geniş kitlelerin kullanımını sağlamıştır.

            Özellikle balkon camlarının kapatılmasında mavi cam kullanımı dışarıdan daha güzel bir görüntü olmasını sağlar. Mavi cam ürününün avantajlarından bir tanesi içerideki görüntüyü tamamen dışarıya yansıtmıyor olmasıdır. İçeride kullanılan ışığın yüksekliğine göre değişen görünürlük tamamen de görülmemesini sağlar. Perde kullanımını da istemeyen bu mavi cam modeli değişiklik arayan kişiler için bire bir modeldir. Evin tarzını farklı olarak dizayn etmek isteye kişiler için değişik bir cam konsepti olan mavi cam modelleri müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

            Balkon camlarının dışında diğer yüksek binalarında normal kullanılan pencere camlarında da kullanılması görülmektedir. Dışarıdan bakıldığında kalın bir cam görüntüsü veren bu modeller, içeriden daha ince ve dışarısının görüntüsünü görüyor olması ayrı bir avantajdır. Değişik tarzı ve görüntüsü ile müşterilerin ilgisini çeken bu cam modelleri gün geçtikçe daha da yaygınlaşmaktadır. Renkli camın görüntüsü normal cam modelinden daha moderndir. Temizlik yaparken iz kalmamasına dikkat edilmesi iz kalınmaması anlamına gelir. Bu renk üzerinde kalan bir iz görüntüyü bozmaya yetecektir. Tozu ve izi fazla belli etmemesi için özel kullanılacak temizlik ürünleri sayesinde bu sorun da ortadan kalkmış olacaktır. Bu detaylar atlamadan yapıldığı sürece görüntü açısından daha iç açıcı bir görüntü olmuş olacaktır.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?