0212 445 60 14

Sehpa Camı

Sehpa Camı

İstanbul’da masanıza ve orta sehpalarınızın üzerine cam kestirebilirsiniz. İstediğiniz desenlerde ve özelliklerde sehpa ve cam masası kesimine sahip olan cnc kesim makinelerimiz kusursuz bir şekilde istenilen desenleri  yapabiliyor.

Mobil cam hizmetine sahip firmamız en hızlı şekilde sizlere masa ve sehpa camlarınız için en hızlı fiyatları verebilmektedir.

Özel servis aracımız ile birlikte camlarınız istenilen bölgelere sevk edilmektedir.

Salonlarımızın olmazsa olmaz mobilyaları arasında ise sehpalar gelir. Kimi zaman ikramlarımızı sunduğumuz kimi zaman da estetik açıdan hoşumuza gittiği için kullandığımız sehpaları birçok çeşidi müşteriye sunulmaktadır. Sadece ahşaptan yapılanları olduğu gibi cam sehpalar da son yıllarda ön plana çıkmaktadır.

Sehpa camı için de birçok desen ve renkte modeller sunulmakta evin dizaynına uygun cam modeller göze çarpmaktadır. Ayrıca sehpa camı için sunulan modellerin dayanıklılığı ve kullanışlı olması da önemlidir.

Çocuklu ailelerin ev içinde tehlike arz edecek malzemeler kullanmak istememesi makul bir istektir. Bu konuda da sektörde ailelere uygun özellikte sehpalar üretilmektedir. Özellikle camların kalınlığı ve kenarlarının rodajlari özenle yapılmakta, çarpma kırılma gibi durumlarda en az zarar verecek düzeyde ürünler elde edilmektedir.

Sadece salonlar için değil evin her alanında hem estetik görünüm hem de kullanım açısından bize rahatlık sağlayan sehpaların çalışma odalarında yatak odalarında ve mutfaklarda da kullanımı mevcuttur. Sehpaların cam ile oluşturulmuş halleri ile modern bir görünüm sağlayan üreticiler, ayrıca müşterinin taleplerini de göz önünde bulundurularak memnuniyet sağlamaktadır. Kalın ve sağlam bir şekilde üretilen camların çarpma düşme gibi durumlar karşısında kırılıp zedelenmesine ise bu alanda çalışan yetkili kişilerce tamiri yapılmakta, eski halinden ayırt edilememektedir. Camın evlerimize güzellik kattığı hepimizin malumudur. Üzerinde kimyasal malzemelerin fazla kullanılmaması sebebiyle de sağlıklı olan bu ürünlerin son yıllarda çokça tercih edildiğini de söylemek gerekir.

Not : İstanbul İçi Sipariş alımlarımız Mevcuttur Bilgilerinize.

Şirketimizin whatsapp numarasına istediğiniz masa ve sehpa camlarınızı görsel olarak gönderebilir, detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

 

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?