0212 445 60 14

Masa Ve Sehpa Cam İmalatı

Masa Ve Sehpa Camları

Cam, evlerin pencerelerinde olmak üzere çeşitli yerlerde kullanılmaktadır. Dekor amaçlı kullanılan cam, değişik eşya tasarımları için gayet elverişlidir. Güzel orta sehpaları ve masalarda kullanılan özel masa camı sayesinde ev ve ofis ortamlarında yaratıcı ve göze hitap eden tasarımlar oluşturmak mümkün olmaktadır. Asil cam ürettiği zengin cam tasarım içeriğiyle size güzel ürünler sunmak için hizmet vermektedir.

Kumun ateşle birleşmesi sonucu oluşan cam, çeşitli işlemlerden geçirilerek ve boyanarak değişik masa camı üretimleri için kullanılmaktadır. Görünüşündeki zarafet nedeniyle cam, özel tasarımlarda sık kullanılan bir madde olma özelliği taşımaktadır. Asil cam bu zarif ürünleri değişik dekoratif ortamlarda kullanılması amacıyla çok farklı özelliklerde üretmektedir. Özellikle evlerde, ofislerde, kafelerde, lokantalarda, kuaförlerde, güzellik merkezlerinde ve benzeri iç mekân tasarımlarında çeşitli, renkli, desenli masa tasarımları için masa camı üretimi oldukça revaçtadır.

Asil cam değişik amaçlarla kullanılması için düz cam, ısı cam, karolajlı cam, reflekte cam, jaluzi cam, rafine cam gibi cam çeşitleri üretmektedir. Isı ve ses yalıtımı, dış cephe kaplama ve dekoratif amaçlı kullanılacak bu cam çeşitleri evinizde severek kullandığınız eşyaların ana tasarım malzemelerini oluşturmaktadır.

Masalarınız İçin Yaptığımız Uygulamalar ;

Kırık masa camlarınızı yeniden onarmak

Mevcut olan Masanıza yeniden cam uygulaması yapmak

Mutfak Masaları için Cam Kesmek

Desenli Cam Masaları Uygulaması ve bir çok uygulamarımız mevcuttur.

Cam masalar ve sehpalar çok sevilerek tercih edilse de evde küçük çocuk varken korkulan eşyalar haline dönüşmektedir. Hatta çoğu zaman çocuğun olduğu ortamda bu eşyalar bulundurulmamakta ya da saklanmaktadır. Ancak cam üretiminde de gelişen teknolojiyle birlikte kolay kırılmayan camlar üretilmektedir. Böylece bu korkuların önüne geçilmeye başlanmıştır. Sağlam cam üretimleri yapan Asil cam, çocuğunuzun hareketlerini kısıtlamadan, sizin de strese girmeden evinizde rahat oturmanızı sağlamaktadır.

Dekorda ve tasarımda camdan vazgeçemiyorsanız Asil cam sayesinde üretilen ve ince zevkler barındıran masa camları satın alabilirsiniz. Asil Cam’a istediğiniz cam siparişini verebilir ve evinizde istediğiniz dekoratif eşyaları kullanabilirsiniz.

Not : İstanbul İçi Sipariş alımlarımız Mevcuttur Bilgilerinize.

Şirketimizin whatsapp numarasına istediğiniz masa ve sehpa camlarınızı görsel olarak gönderebilir, detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?