0212 445 60 14

Opak (Satina) Lamine Cam

02 aluminum-garage-doors-with-glass.9155706_std

Opak (Satina) Lamine Cam

İki ya da daha çok cam plakanın özel bağlayıcı olarak bilinen PVB tabakası ile basınç ve ısı yardımı ile birleştirilmesi ile üretilen lamine cam türlerinden biri de Opak satina lamine camdır. Cam kırılmasından kaynaklanabilecek tüm riskleri kırılması halinde tüm parçaları yerinde tutması sebebi ile asgariye indirme özelliği taşımaktadır. Opak satina lamine cam kaza sebebi ile meydana gelebilecek yaralanmaların önüne geçerken aynı zamanda da dışarıdan gelebilecek darbelere karşı hem can hem de mal güvenliğinin sağlanması amacı ile de kullanılmaktadır.

Özellikle de sopa ve taş gibi araçlar ile yapılan hırsızlık ve saldırı girişimlerinde dış etkininin büyüklüğü, cam kalınlığı ve PVB’ ye göre içe girişleri önler ve geciktirir. Bu nedenle halk arasında kırılmaz cam olarak bilinen Opak Satina Lamine cam güvenlik ve emniyet camı olarak bilinmektedir.

Opak (Satina) Lamine Cam Kullanım Alanları

Ses yalıtımına ciddi katkı sağlayan Opak Satina Lamine Cam özellikle de can ve mal güvenliğinin önemi olduğu her yerde kullanılabilmektedir. Kumaş ve eşyalarının renklerinin solmasına sebep olan UV ışınlarının geçişini de %97 gibi oldukça büyük ölçüde engelleyen cam çok sık kullanılan bir cam türüdür. Yerden 80 cm. kadar olan camlamalarda, baş üstü camlarında, cam yapıların yan doğramalarında yer alan camlamalarda ve doğramalı cam kapılarda, yerden tavana uzan kesintisiz camlamalarda sıklıkla opak satina lamine cam kullanılmaktadır. Oldukça şık bir görünüme sahip olan opak satina lamine cam uygun fiyatlar ile elde edilebildiği için de çok sıklıkla tercih edilen bir cam türüdür.

Opak (Satina) Lamine Cam Kalınlıkları

Opak satina lamine camın en sık kullanılan kalınlıkları 4+4 mm ile 5+5 mm.dir ve stoklarımızda sürekli olarak mevcuttur.

ÖZ ASİL CAM

Detaylı bilgi için bizi arayınız:  0 212 652 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?