0212 445 60 14

Sarıyer Camcı

Sarıyer

Sarıyer’de Camcı

Sarıyer camcı sayesinde artık her türlü cam işleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Her türlü cam kırığını değiştiren bu camcı sayesinde artık Sarıyer halkı cam kırılması derdinden kurtulmuştur. Firma kuruluşundan bu yana her türlü camları üretmeye devam ederek hizmette bulunmaktadır. Sarıyer Camcı servisi olarak Kırık Cam Tamiri, Ofis Cam Bölme, Cam Balkon Sistemleri, Kış Bahçesi Sistemleri, Cam Ürünleri, Aynacı, Ayna ürünleri, Cam değişimi gibi bir çok hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

SARIYER CAMCI – AYNACI OLARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Lamine, temperli, kumlamalı, konfor, ısıcam yalıtımlı, vitrin camı, mağaza ve dükkan camları, gibi kırık, çatlak, eskimiş camlarınızı en hızlı ve uygun fiyatlara yapılmaktadır. Ev, işyeri, ofis, dükkan, mağaza, ve bir çok alanlarınızda bulunan camlarınızın tüm tedariklerini bulabileceğiniz Asil cam, Sarıyer bölgesinde ücretsiz olarak keşif yapılarak ölçülerinizi almakta ve anında fiyatlandırmalar yapmaktadır.

Acil olarak delik açılması gereken camlarınızı ise yerinde 10 dakika içerisinde delmekteyiz. Doğalgaz deliği, aspiratör, kombi deliği, havalandırma, klima borusu deliği, baca deliği, menfez deliği gibi  bir çok cam delme işlemini özel delme aletlerimiz ile sizlere hızlı bir şekilde sorunsuz teslim etmekteyiz.

            Buzlu cam, desenli cam, kapı camları, vitrin, rodajlı, kumlamalı,  şeffaf cam, düz, renkli, masa ve sehpa camı, gibi bir çok cam ürünlerimiz ile cam işleme makinelerimiz ile camlarınıza her türlü işlemler yapmaktayız. Alüminyum, pvc, pimapen, ahşap, demir doğrama, cam balkon, otomatik kepenk, sürgülü cam, otomatik kapı gibi bir çok cam sistemlerini de yapmakta olan özel ekibimiz cam konusu geçen tüm aksesuarların monntajını ve satışını yapmaktadır.

Evlere, iş yerlerine sınırsız hizmette bulunarak her türlü cam işlerini kolay bir şekilde yapan ve müşterisine teslim eden bu firma yapmış olduğu işlerden sonra kendi firmasının telefon numarasını müşterilerine vermekte ve her türlü cam işlerinde vermiş olduğu numaradan arayarak yardım talebinde bulunmalarını istemiştir.

Sarıyer’de camcı olarak hizmet verdiğimiz bölgeler; Kumköy, Poligon, Kazım Karabekir Paşa, Kısırkaya, Kocataş, Gümüşdere, PTT Evleri, Pınar,Garipçe, Emirgan, Demirci, Resitpaşa, Köyler, Rumeli Hisarı, Bahçeköy, İstinye, Baltalimanı, Kemer, Fatih Sultan Mehmet, Zekeriyaköy,
Yeni, Uskumruköy, Büyükdere, Rumelifeneri, Çayırbaşı, gibi mahalle ve yerleşim yerleridir.

Sarıyer aynacısı olarakta bölgede bir çok yere ayna uygulaması yapılmıştır. Yapılan aynalarımız garantili olmakta ve şişecam ürünleridir. Bombeli, dekoratif, eskitme, bronz, flotal, baklava dilimli, spor salonu aynası, kolon, duvar aynaları, çerçeveli ayna gibi bir çok ayna imalatı, satışı ve montajı yapmaktayız.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?