0212 445 60 14

Kabataş Camcı

Kabataş’ta Camcı

Kabataş camcı olarak sizlere en iyi mobil cam  ve ayna hizmeti sunmaktayız. Kırık, çatlak, eski,  ve yenilemek istediğiniz tüm camlarınızı artık hızlı bir şekilde değiştirme imkanı sunmaktayız. En uygun fiyat garantisi ile hızlı bir cam değişimlerinizi yapılmaktadır.

Ev, işyeri, ofis, mağaza, plaza, asansör, kapı, şirket, dış cephe, salon, banyo, wc, vitrinlerinizde bulunan tüm camlarınızın tamiratını veya isteğiniz doğrultusunda yenilenmesini yapmaktayız. Kullandığınız tüm camlarımız dünya sıralamalarında 3. sırada yer şişecam ürünleridir.

1990 yılından beri sektöründe kusursuz bir şekilde hizmet vermekte olan Asil cam, güvenilir, kaliteli ve kurumsal bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Yüksek teknolojili cam kesim makinelerimiz ile verdiğiniz tüm ölçüler hassas bir şekilde imalatı yapılmaktadır. 20 kişilik montaj ekibimiz ile ücretsiz olarak keşiflendirme yapılmakta  ve istediğiniz cam ölçülerinizi almaktayız.

Camlarınıza doğalgaz deliği, baca deliği, aspiratör deliği, kombi deliği, klima borusu deliği gibi işlemlerinizi 15 dakika içerisinde yerinde yapmaktayız.

Özel cam delme aparatlarımız ile acil olarak açılması gereken doğalgaz menfez deliklerinizi anıda yerinde delmekteyiz.

Lamine cam, masa  ve sehpa camları, temperli cam, vitrin camları, pencere camları, pimapen, kapı camları, bombeli cam, desenli cam, renkli boyalı cam gibi bir çok cam çeşitlerinin imalatını, satışını ve montajını yapmaktayız.

Firmamız sadece cam tamiratı değil bir çok işlerinizde yardımınıza koşmaktadır. Pimapen tamiri, fotoselli kapı, döner kapı, pergole sistemlerı, açılır kapanır tente, cam balkon, korkuluk, alüminyum, otomatik kepenk işleriniz özel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Kabataş Aynacı olarak ta bölgede bir çok mağaza, spor salonu, ofis, giyim mağazası, butik gibi yerlere füme, bronz, gümüş, reflekte, uygulaması yapılmııştır, Duvar aynaları çeşitlerimizi sitemizden detaylı bir şekilde görebilirsiniz. 4mm, 6mm, özel aynalarınızı en  uygun fiyatlara sizlere satışını ve montajını yapmaktayız.

Kabataş camcısı olarak 7 gün boyunca açık, sınırsız bir şekilde servis hizmeti vermekteyiz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?