0212 445 60 14

Dekoratif ev camları

Dekoratif ev camları

Dekoratif Camlar

Dekoratif Camlar, genellikle ev ve iş yerlerinde yoğun olarak görsel amaçlı kullanılır. Dekoratif camlar, isminden anlaşıldığı gibi çoğu kullanım alanlarında, dekor amaclı kullanılır.

Dekoratif camların bir yüzü düz, diğer yüzü desenlidir. Desenlerin derinliği ve dokusu dekoratif camın ışık ve görüntü geçirgenliğini belirler.

Dekoratif Camın Kullanım Alanları

Geniş kullanım olanakları ile iç ve dış mekan tasarımlarında farklı seçenekler sunar.

İç Mekanda;

Islak zeminler (banyo-duş kabini),
İç mekan bölmeleri ve kapılarda,
Raf camları (ev eşyası, buzdolabı),
Mutfak ve banyo dolap kapakları ile mobilyalarda,
Otel, büro, lokanta, konut, eğlence ve dinlenme yerlerinin dekorasyon uygulamalarında estetik zenginlikler yaratır.

Dış Mekanda;

Cam balkon kaplamalarında,
Vitrin yan panellerinde,
Bölme panolarında,
Aydınlık camlamalarında,

Buzlu Cam

Buzlu cam, Renksiz ve renkli cam eriyiğin biri desenli, iki merdane arasından geçirilmesi suretiyle üretilen buzlu camların bir yüzü düz, diğeri desenlidir. Desenlerin derinliği ve dokusu buzlu camın ışık ve görüntü geçirgenliğini belirler. 4-6 mm kalınlıklarda;

Klasik Buzlu

Petek, filiz, hasır ve mandalin desenleri vardır.

Elit Buzlu Cam

Renksiz ve renkli cam eriyiğin biri desenli, iki merdane arasından geçirilmesi suretiyle üretilen buzlu camların bir yüzü düz, diğeri desenlidir. Desenlerin derinliği ve dokusu buzlu camın ışık ve görüntü geçirgenliğini belirler. 4-6 mm kalınlıklarda;

Elit Glass

elit glass

Bu özel seride 5 çeşit buzlu cam ürünü vardır.Çizgi, yaprak, tül, çamdalı desen ve kare Buzlu Cam

Telli Buzlu Cam

telli cam

Buzlu telli cam, eriyik halindeki cam bünyesine elektrik kaynaklı bir çelik tel örgünün yerleştirilmesi ile üretilir. Telli buzlu cam, testler ile belgelenmiş süreler içinde yangın alev ve dumanının geçişini önler. Kırıldığında cam parçacıkları kolaylıkla dağılmadığından, yaralanma risklerinin azaltılması açısından da yararlıdır. Desen: Mandalin

Dekoratif(Asitli) Camlar

Cam yüzeyine asitle yapılan işlemlerle desen kazandırılarak üretilir. Mat ve karışık desenli olmak üzere birçok çeşidi bulunmaktadır.

Estetik görüntüsü ile tasarımcıya ve nihai kullanıcıya yeni fikirler sunan dekoratif asitli camların özel bir serisidir.

Dekoratif(asitli) camlar şeffaflığın ve gizliliğin aynı anda yaşanmasına imkan veren ve tasarım zenginliği sağlayan ürünlerdir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ :

TEL 1 : 0212 652 60 14

TEL 2 : 0544 652 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?