0212 445 60 14

Beyoğlu Camcı

Beyoğlu Cam ve Ayna Hizmeti

Beyoğlunda camcı servisimiz en hızlı ve pratik şekilde sizlere en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermektedir. Asil cam olarak İstanbul bölgesinde cam imalatı, satışı ve montajı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kırık, çatlak ve cam değişimi gibi cam tamir hizmetleride sunan firmamız kaza anında kırılan camlarınızın ölçülerini ücretsiz servisimiz ile bulunduğunuz bölgeye gelerek hem analizi yapıp hemde ölçülerini almaktadır.

Beyoğlu camcı olarak olarak en uygun fiyat garantisi ile cam değişimi ve onarımı yapmaktayız. Deneyimli 15 kişilik montaj ekibimiz ve imalat ekibimiz ile kaliteli ekipmanlarımız ile anında cam işlerinize müdahale edilmektedir. Kullanılmakta olan camlarımız dünya sıralamasında 3. olan ŞİŞECAM ürünleridir. ISO, TSE, belgelerine sahip olan cam ürünlerimiz kalitesinden hiç bir zaman ödün vermemiştir.

Beyoğlu camcısı olarak, kırık, eskimiş, bozuk camlarınızın değişmi ve temperli cam, lamine cam, reflekte cam, bizoteli rodajlı ayna, kumlamalı cam, kapı camı, konfor cam, ısıcam, çift cam, buzlu, dekoratif cam imalatı ve montajı yapılmaktadır.

Beyoğlu Aynacı Servisi

Beyoğlunda dekoratif ayna montajlarımız bir çok mağaza ve evlerde uygulanmıştır. Aynı şekilde kullanılan ayna çeşitlerimiz’de ŞiŞECAM ürünü olup ayna kalitesini her daim yansıtmaktadır. Füme, bronz, flotal, gümüş gibi renkteki aynalarımız fabrikamızda mevcut olup, baklava dilimli ayna, kolon aynası, duvar aynası, mağaza aynası, vitrin aynası, spor salonu aynası gibi bir çok ayna imalatı ve montajımız mevcuttur.

Beyoğlu camcılar arasında bölgede en kapsamlı hizmet veren firmamız tüm mahallelerine ücretsiz servis olanağı sunmaktadır.

Gümüşsuyu, Tepebaşı, Yenişehir, Tophane, Tarlabaşı, Taksim, Kemankeş, Şişhane, Kasımpaşa, Kabataş, Karaköy, Halıcıoğlu, Hasköy, İstiklal, Galata, Galatasaray, Dolapdere, Arapcami, Sütlüce, Cihangir gibi bir çok mahalleye camcı hizmeti vermekteyiz.

Beyoğlu’nda Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz.

0533 437 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?