0212 445 60 14

İçerenköy Camcı

İçerenköy’de Camcı ve Aynacı Servisi

İçerenköy camcı olarak aradığınız zaman çıkan şirketimiz tüm bölgelere cam hizmeti sunmaktadır. 20 kişilik özel gezici servis personeli ile anına servis işlemlerini gerçekleştirmektedir. İstediğiniz tüm camlarınızın anında değişimini yapmaktayız. Ücretksiz keşif hizmeti sunan firmamız personelimiz anında dilediğiniz yere gelmekte ver ölçülerinizi birebir almaktadır.

Kırık, çatlak, değişim gerektiren tüm camlarınızın tamiratını, onarımını ve montajını en uygun fiyat garantisi ile yapmaktayız.

Banyo, mutfak, salon, kapı camları, ev, ofis, işyeri, mağaza, plaza, dış cephe gibi camlarınızı artık kolaylık bulabilir ve bizleri arayıp değiştirme imkanına sahipsiniz. Whatsapp ve mail yoluyla bizlere değerli siparişlerinizi gönderebilir fiyat teklifi isteğinde bulunabilirsiniz.

Avrupa yakasında bulunan 1200 metrekarelik fabrikamızda büyük cam ölçüleri, küçük cam ölçüleri ve vinçli araçlarımız ile tüm zorlu montajlarınız gerçekleştirilmektedir.

Lamine cam, temperli cam, ısıya dayanıklı cam, reflekte cam, ayna, kalın cam, masa ve sehpa camları, telli cam gibi bir çok ürünü fabrikamızda kestirebilir yada sipariş formu oluşturup isteyebilirsiniz.

Ataşehir içerenköy Camcısı olarak sizlere 7/24 cam ve ayna hizmeti vererek anında mobil hızlı hattımızı arayarak teknik destek alabilirsiniz.

TEL : 0533 437 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?