0212 445 60 14

Mahmutbey Camcı

Bağcılar Mahmutbey

Mahmutbey Camcı

Mahmutbey camcı olarak, cam üretimi, imalatı ve  cam tamiri hizmeti yapmaktayız. Lamine cam, temperli cam, flotal ayna, füme ayna, mat cam, düz cam, ısıcam, karolajlı cam, reflekte cam, cephe camı, telli cam gibi bir çok cam imalatı yapmaktayız. Cam tamiri hizmetlerimiz ise; Vitrin camı, duşakabin, pvc pimapen, alüminyum, cam balkon, cama menfez açmak, cama delik delmek, salon camı, muttak ve banyo camları gibi bir çok cam hizmeti vermekteyiz.

Mahmutbey’de Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

teleon

 0212 652 60 14
cep 0533 437 60 14

Mahmutbey Mahallesinde camcı olarak, bulunan fabrikamız her türlü cam hizmetleri sunmakta ve imalat, satış, montaj gibi işlemlerinizi anında uygulamaktadır. Bölgede bulunan bir çok işyeri mağaza ve caddede bulunan toptancı firmaların cam değişimlerini yapmış bulunmaktayız. 7 gün, 24 saat kırık cam değişimi hizmeti vermekte olan firmamıza hızlı mobil hatlı numaramızdan günün her anında ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. 15 kişilik deneyimli ustaları  bulunan Asil cam, 120 metrekarelik işyerinde ağırlık olarak ısıcam üretimi ve lamine kesim uygulamaları yapmaktadır. Büyük depomuzda ise ülkemizde bir çok yerde görebileceğiniz cam modellerini bulundurmaktadır.

mahmutbey_camci

Mahmutbey cam firması olarak en iyi fiyat garantisi ile camlarınıza fiyatlandırma yapılmaktadır. Isı cam üretimi olan tüm camlarımız 10 yıl garantili, diğer yapılan imalatlarımız ve montajımı ise 2 yıl garantilidir. Kullanılan tüm cam ürünlerimiz ŞİŞECAM ürünleridir. ISO, TSE, belgelerine sahip olan cam ve cam mamüllerimiz kalite güven sağlamaktadır.

Mahmutbey’de aynacı olarak bir çok konut ve iş yerlerine ayna imalatımız ve montajımı olmuştur. Bölgede bir çok yerde ayna hizmeti veren Asil cam, bombeli ayna, boy aynası, renkli ayna, füme ayna, flotal ayna, spor salonu aynaları gibi bir çok ayna imalatı ve montajı yapmaktayız.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?