0212 445 60 14

Ispartakule Camcı

Ispartakule Camcı

Ispartakule camcı olarak, uygun fiyatlara cam ve cam aksesuarları satışı yapmaktayız. Kırık ve tamir gerektiren camlarınızı pratik çözümlerimiz ile hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktayız.  Başta pimapen camlarınız olmak üzere, buzlu cam, dekoratif cam, renkli cam, dekoratif aynalar, buzlu cam, temperli cam ve bir çok cam çeşidi olmak üzere üretim imalat ve montajınız yapılmaktadır.

Ispartakule evleri Camcı – Pimapenci – Aynacı olarak bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Başakşehir’e bağlı olan ıspartakule evlerinde özel ustalarımız ile her türlü cam tamiri ve pimapen tamirlerinizi artık güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Özel camcı ustalarımız ile istenilen duvar aynası, boy aynası, kırık cam tamiri, menteşe değişimi gibi işlerinizi garantili bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Isıcam, lamine cam, jaluzili cam, konfor cam, dekoratif cam, ayna, karolajlı cam, buzlu, düz, renkli, salon, mutfak, banyo camları gibi bir çok cam ürünlerini firmamızda barındırmakta olup sizlere anında çözüme ulaştırmaktayız.

Ispartakule aynacı

Ispartakule evlerine bir çok evlere ayna montajı yapmış olan asil cam, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için bölgesinde sevilen sayılan bir firma haline gelmiştir ve kullanılan tüm aynalarımız 1. kalite olan şişecam ürünleridir. Yapılan tüm ayna montajlarımız ayna bozulmalarına karşı garantili olmakta ve 2-5 iş günü içerisinde hızlı bir şekilde montajı sağlanmaktadır.

Asil cam dekoratif ayna ve renkli baskılı cam işlemlerine çok fazla önem göstermektedir. Baklava dilimli aynalar, çeşitli duvar aynaları, renkli ve desenli masa ve sehpa camları üretimi yapmaktadır. Camlarımızın tümü 10 yıl garantilidir ve ŞİŞECAM kalitesidir.

İşin ehli ustalarımız ile sizlere 7/24 hizmet vermekte olan firmamız her daim sizlere hizmet vermektedir.

Ispartakule’de verilen hizmetlerimiz

Ispartakule camcı, Ispartakule aynacı, Ispartakule pimapen, Ispartakule cam balkon, Ispartakule kış bahçesi, Ispartakule cam tamiri, Ispartakule pimapen tamiri, Ispartakule katlanabilir cam, Ispartakule cam firması gibi hizmetler mevcuttur.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?