0212 445 60 14

Gayrettepe Camcı

Gayrettepe Camcı 

Gayretepe camcı olarak bölgesinde en cam hizmeti vermekteyiz. Ev, iş, okul, mağaza, dükkan, ofis gibi bir çok yaşam alanlarındaki cam ürünlerini fabrikamızdan halka satış, imalat ve montaj yapmaktayız. Özel camcı arabalarımız ile toplu siparişlerinizi istenilen tüm  bölgeye sevk gerçekleştirilmektedir. Kırık, çatlak, bozuk, eskimiş tüm camlarınızı en iyi fiyat garantisi ile yenilemekteyiz.

Asil cam, günümüzde cam işi popülerliğini sürekli olarak koruyarak sektörde var olmaya en iyi şekilde devam etmektedir. Cam ürünleri için en iyi şekilde hizmet verilmekte olup üretiminden montajına kadar hizmet kusursuz şekilde müşteriye sunulmaktadır. İnternet üzerinde yapılan aramalarda popülerliğini korumakta olan firmamız kurumsal, bireysel olarak tüm yerlere  ücretsiz olarak keşif yapılmaktadır.

Gayretepe’de camcı olarak aranan firmamız yerleşim yerinde bir çok konut, plaza, vitrin, mağaza, dış cephe, cam balkon, çatlak camlarınızın yenisini ve tamiratını yapmaktadır. Standart metrekare olarak hesaplanan camlarımız rakipsiz olmayı her zaman korumaktadır. Tüm yapılan işlerine 2 yıl garanti sunmakta ve kaliteli aksesuar ve cam ürünlerini kullanıp ortam güvenliği arttırmaktadır.

Gün geçtikçe cam çeşitleri modelleride artmaktadır. Günümüzde  her yerde cam cam görmek mümkündür. Bu camlar zamanla güneş ortamında kaldıkları için bozulmalar, çatlamalar, kırılma unsurları barındırmaktadır. Böyle durumlarda firmamız yaygın servis ağı ile gün içerisinde bölgede bu gibi acil durumları anında sonlandırmak için deneyimli camcı ustalarımız devreye girmektedir.

Temperli, lamine, kumlu, cam filmli, mat desen, ayna, dekoratif renkli cam, jaluzili ısıcam, karolajlı cam, asansör camı, kapı camları, mutfak camları, salon ve banyo camları, mobilya camları, gibi bir çok ürün firmamızda mevcuttur.

Sadece cam ürünleri olmayan firmamız, aksesuarları ile tüm işlerinizi toplu şekilde montajını gerçekleştirmektedir. Alüminyum, vitrin, demir doğrama, pimapen, plastik doğrama, cam balkon, küpeşte, otomatik kepenk gibi bir çok işlerini en uygun fiyatlara yapmaktadır.

Gayrettepe Aynacı olarak ta dekoratif ayna imalatı montajı yapmaktayız. Füme, bronz, reflekte, eskitme, baklava dilimli ayna, desenli ayna, bizoteli ayna, rodajlı ayna, baskılı ayna gibi bir çok modelin imalatını yapmaktadır. Aynalarımız şişecam ürünleri olup kalite ve görüntü olarak en net görüntüleri sağlamaktadır.

Cam Satış, imalat, montaj ve tamiri için Gayrettepe cam firması olarak bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz.

TEL : 0533 437 60 14

Hizmetlerimiz : Gayretepe camcı, gayrettepe camcıları, gayrettepe’de camcı, gayrettepe kırık cam, gayrettepe 7/24 açık camcı, gayrettepe cam servisi, gayrettepe aynacı, gayrettepe aynacıları.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?