0212 445 60 14

Kayabaşı Camcı

Kayabaşı Camcı

Kayabaşı camcı  ve aynacı olarak tüm cam ürünleri hizmetlerini  vermekteyiz. Toptan ve perakende cam satışı, kırık cam tamiri, dekoratif ayna hizmeti vermekte olan Asil cam, sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Hızlı Mobil cam servisi ile sizlere anında uygun cam fiyatları verip hızlı teslimat yapmaktayız. Sabit numaramızı arayıp veya whatsapp numaramıza cam ölçünüzü verip fiyatlar ve modeller hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Kayabaşı Camcı – Aynacı – Pimapenci – Cam Balkon Hizmetleri için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Tecrübe sahibi ustalarımız ilk olarak hemen ön keşif ve neler yapılması gerektiği konusunda teknik bilgileri detaylı olarak inceleyip sunarak sizleri fiyat noktasında bilgilendiriyor. Firmamız asil cam bünyesinde sizler için tüm farklı cam modelleri için montaj, satış, imalat ya da tamir hizmetlerini Kayabaşı bölgesinde farklı mahalleleri adına hizmet sunmaktadır.

Ürünlermizden bazıları ; temperli cam, lamine cam, masa ve sehpa camları, dekoratif aynalar, vitrin camları, kapı camları gibi bir çok cam ürünlerimiz bulunmaktadır. Cam kapı, ısıcam, duşa kabin, PVC, menfez açma, ahşap pencere kapı camı, cam tuğla, ikili çift cam arası jaluzi, güvenlik ayna sistemleri, pimapen, çocuk güvenlik kilidi, cam basamak, çift cam ve küpeşte korkuluk gibi farklı hizmetler geniş bir servis ağı ve ayrıca en uygun fiyatlar bünyesinde hizmet verilmektedir.

Tüm çatlak ve kırık cam montaj hizmetleri, değiştirme ya da yenileri için satış, firmamız bünyesinde sizler için en kaliteli ürün çapı altından sunulmaktadır. TSE VE ISO kalite belgeleri bünyesinde verdiğimiz kaliteli hizmetler, güvenilir bir üretim ve sağlam malzeme yapısı çerçevesinde verilmektedir. Cam tamiri hizmetlerimiz ise, kırık cam tamiri, vitrin cam tamiri, cam balkon tamiri, asansör cam tamiri gibi bir çok cam hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 20 kişilik deneyimli ekibi ile kusursuz cam imalatı ve montajı yapmaktayız.

Evlerinizin, ofislerinizin, işyerleriniz için özel dekoratif ayna hizmetide vermekteyiz. Baklava dilimli ayna, füme ayna, bronz, gümüş, flotal ayna, varaklı çerçeveli ayna gibi bir çok ayna modelleri uygulaması yapmaktayız. Ayrıca kayabaşı pimapenci olarak bölgede bir çok pimapen tamiri, yeni pimapen imalatı, pencere imalatı kapı imalatı gibi hizmetler vermekteyiz. Kol değişimi, pencere menteşe değişimi, fitil değişini, gibi aksesuarları bizden alabilir veya montajını isteyebilirsiniz.

Başakşehir Kayabaşı Hizmetlerimiz;

Kayabaşı camcı, Kayabaşı Aynacı,Başakşehir kayabaşı pimapen,Kayabaşı Cam balkon, Kayabaşı Aynacı, Kayabaşı pimapenci, Kayabaşı pimapen tamiri gibi benzer bir çok hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?