0212 445 60 14

Emirgan Camcı

Emirgan Camcı Aynacı

   Emirgan’da camcı sektöründe isminden sıkça bahsettirmektedir. 7/24 hizmet veren ekiplerimiz, günün her saatinde hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Kaliteli işçilik yanında, profesyonel çalışma yöntemleri sunan ekiplerimiz, en iyi yöntemleri kullanmaktadır. Günlük yaşantımızın önemli bir parçası olan ve kaliteli olması gereken camlar, ancak işin uzmanı olan camcılar tarafından takıldığı zaman önem kazanmaktadır.

Emirgan camcısı olarak kırık,çatlak,eski, hasar görmüş tüm camlarınızın yerindeki aynı cam modeli ile en uygun fiyatlara değiştiriyoruz. Şişecam ürünleri kullanmakta olan firmamız kaliteli cam ve kaliteli işçilik politikası ile en titiz bir şekilde işlerini yürütmektedir.

EMİRGAN CAMCIAYNACI – CAM TAMİRİ HİZMETLER İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Lamine cam, temperli cam, masa ve sehpa camı, cam balkon, katlanabilir cam balkon, ısıya dayanıklı cam, renkli cam, kapı camları gibi bir çok modeli ile sizlere en hızlı şekilde geri dönüşler sağlamaktadır. Pimapen, pencere, cam balkon, otomatik kepenk, pergole sistemleri, kış bahçesi, alüminyum cam, cephe camları gibi cam haricinde tüm işlerinizin yenisini ve tamiratını yapmaktadır. 15 kişilik deneyimli ustalarımız ile günün her anında sizlere ücretsiz keşif imkanı sunmaktadır.

            Buzlu, lamine, karolaj, aynalı ve mavi cam gibi birçok cam çeşitlerini ustalıkla takabilen ekiplerimiz, işini meslek edinmiş sertifikalı elemanlardan oluşmaktadır. Cam işi tam bir uzmanlık ister. Aksi taktirde yaralanmalara neden olabilir. Yaralanmaları engellemek için, işin uzmanı olan ve işini meslek edinmiş kişilerin tercih edilmesi çok önemlidir. Bu nedenle cam sektöründe istediğiniz hizmeti ve kaliteyi bulabilirsiniz.

Kaliteli ve etkili çözümlerle hareket ekiplerimiz, istediğiniz zaman adresinize, kısa zamanda gelebilmektedir. Zamanında gelen ekiplerimiz kısa zamanda cam tamir ve montajını bitirmektedir.

Emirgan aynacı olarakta bilinen servisimiz modaya uygun tüm dekoratif aynaları ile imalat ve montajı yapmaktadır. Füme, bronz, gümüş, flotal ayna renkleri ile her türlü desenli ayna modellerini cnc lazer kesimi ile sizlere sunmaktadır.

Emirgan’da Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

teleon

 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?