0212 445 60 14

Şişhane Camcı

Şişhane’de Camcı

Firmamız olarak geçmişten gelen bilgi birikimin ve yılların getirdiği tecrübenin yanı sıra son günlerde gelişen cam ve pencere teknolojisini de kullanmak adına sizlere hizmet sunuyoruz. İstanbul Avrupa Yakası’nın önemli ve eski yerleşim yerlerinden biri olan Şişhane’de camcı ve cam ustası ihtiyacına kaliteli malzeme ve uzman işçilikle cevap veren firmamız, her geçen gün farklı bir evde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Şişhane Camcı ve Aynacı Servisi için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Şişhane camcısı olarak bölgesinden bir çok yere camcı ve aynacı hizmeti vermektedir. İstanbul’un her bölgesinde ekibimi olan asil cam, anında kırık, çatlak, eskimiş olan camlarınızın değişimini yapmaktadır. Yapılan tüm işlerimiz en uygun fiyatlar ile yapılarak rakiplerimizden bizi her zaman üstün kılmaktadır.

2 yıl boyunca montaj ve malzeme garantisi vererek bu süre boyunca bizden kaynaklı sorunları anında gideriyoruz. Böylece siz aldığınız hizmetin ve iki yok boyunca alacağınız teknik desteğin rahatlığını yaşarken bizler de sizi memnun etmenin keyfini ve Şişhane camcı arayışında ilk akla gelen firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Üstelik duvar aynası ya da kırık ve çatlak olan kısımların tamir hizmetleri birebir ölçüler ışığında yapılmakta ve uygun fiyatlar çıkarılmaktadır. Aralıksız bir çalışma hizmeti ile kalın cam tamiri, ısıcam tamiri hizmetleri kaliteli bir şekilde tamamlanmaktadır. Belki de en zorlu olan temperli cam için tamir ve diğer hizmetler de yine kaliteli bir hizmet ışığı altında tüm müşterilerin emrindedir.

Temperli cam, masa ve sehpa camları, vitrin, mağaza, dükkan, ev camları gibi bir çok cam çeşitlerimiz mevcut olup anında yaygın servis hizmetimiz ile kırılan ve çatlayan camlarınıza kaza meydana gelmeden müdahale etmekteyiz.

Beyoğlu Şişhane’ye bağlı olarak 7 gün hizmet vermekte olan firmamızı istediğiniz  saatlerde arayabilirsiniz .

TEL : 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?