0212 445 60 14

Ataköy Camcı

Ataköy’de Camcı  

   Ataköy camcı olarak en iyi cam servisi hizmeti vermekteyiz. Kırık cam, çatlak cam, ve onarım gerektiren tüm camlarınızın tamirini ve montajını yapmaktayız. Ayrıca cam toptan ve perakende cam satışıda mevcut olan firmamız ölçü ve model bildirerek istediğiniz camı metrekare fiyatı olarak alabilirsiniz.

Ataköy’de Camcı, Aynacı, Cam Tamiri, Cam Değişimi, Çatlak Cam Tamiri, Kırık Cam Tamiri, Pimapen Tamiri, Pencere Tamiri, Cam Servisi gibi hizmetler için bizlere 7 gün boyunca ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Ataköy Camcı

Ataköy Camcı

Ataköy’de Camcı

Ataköy camcıları arasında en uygun fiyat garantisi veren Asil cam, tüm cam ürünlerini birinci kalite olan ŞİŞECAM ürünü kullanıp sizlere güvenilir cam sunmaktadır.

Asil cam, yapılan tüm cam imalatlarına ve montajlarına  2 yıl garanti sunmaktadır. Deneyimli camcı ustalarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile sizlere en iyi üretim ve montalama hizmeti sağlamaktayız.

Ücretsiz keşif imkanı sunan asil cam, istediğiniz yerlere gelip ölçü ve analiz yapmaktadır. En hızlı şekilde fiyatlandırma yapılıp, gün içerisinde montajlama işlemide yapılmaktadır.

Ataköy camcısı olarak başlıca cam  tamiri hizmetlerimiz; Kırık cam, çatlak cam, cam bakım onarımı, masa sehpa camı, vitrin camları, dükkan camları, ev camları, ofis camları, kapı camları, gibi bir çok cam tamiri hizmeti  vermektedir.

Fabrikamızda bulunan başlıca cam çeşitlerimiz ise; Isıcam, lamine cam, temperli cam, kumlamalı cam, desenli cam, boyalı cam, karolajlı cam, jaluzili cam, cam balkon, ısıcam sinerji, konfor, klasik, buzlu cam gibi bir çok cam ürünlerini satın alabilirsiniz.

Ataköy Aynacı olarakta hizmet veren firmamız tüm ayna çeşitlerini sizler için tasarlayıp, imalat ve montajını gerçekleştirmektedir.

Duvar aynası, oda aynası, bombeli ayna, kolon aynası, baklava desenli ayna gibi bir çok ayna imalatıda yapmaktayız.

Ataköy’de cam servisi olarak hizmet verdiğimiz bölgeler; 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. kısım ve mahallelere hizmet vermekteyiz.


Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?