0212 445 60 14

Cam Çizikleri Nasıl Giderilir ?

Cam Çizikleri Nasıl Giderilir ?

            Hemen hemen herkesin pencerelerindeki, arabalarındaki, saatlerde, gözlük gibi camdan üretilen eşyaların camlarında çizikler meydana gelmektedir. Bu da görsellik açısından çok büyük zarara uğratmaktadır. Örneğin çok isteyerek aldığınız maddi değeri yüksek bir arabanın camlarının çizilmesi evlerinizin pencere camlarının çizilmesi, taktığınız aksesuarların kol saati, gözlük hatta cep telefonlarının bile ekranların çizilmesi ne kadar moral bozucu değil mi?

cizik-cam1

             Çok isteyerek ve beğenerek özlediğiniz eşyalarınızın sizin haberiniz bile yokken anide camların çizilmesi gibi kötü bir şey yoktur hemen hemen çoğu insanlar böyle durumlarla sık sık karşı karşıya gelmektedir. Peki, hiç kimsenin aklına şu soru gelmiyor mu? Cam çizikleri nasıl giderilir?  Diye. Belki bazı insanların aklına geliyordur.

             Bazıları da cam çiziklerinden rahatsız olarak emen cam değiştirmeye bazıları da ne yapalım böyle kullanırım olan olmuş düşüncesi ile çizik camları kullanmaya devam ediyordur. Gelişen teknoloji sayesinde ufak çizikler artık kâbusunuz olmayacak. Cam çiziği giderme yöntemleri ile ufak çizikler kâbusunuz olmayacak.

 Cam çiziklerinden nasıl kurtulabiliriz?

             Cam çiziklerinden örneği otomobil cam çiziğinden Sonax cam çizik giderici bulunmaktadır. Çok ince çizikleri görünürlüğünü azaltmaya etkilidir. Fakat yok etme özelliği bulunmamaktadır. Çatlak cam ve kırık camlara ise hiçbir etkisi yoktur. Gözlük camlarını giderilmesi için bir çözüm bulmak yerine gözlük camlarını n çizilmesine dikkat etmek gerekmektedir. Gözlük camın temizlerken deterjanlı su ile yıkayarak altın su tutup hiçbir kumaş ile silmeden kendi kurumasını sağlamaktır.

            Böylece gözlük camlarının çizilmesini önleyebilirsiniz. Akıllı telefonların cam çiziklerini gidermek için 2 yemek kaşığı karbonat ile bir miktar suyu krem haline getirerek telefonun çizilen ekranına sürün ve 0 dakika sonra yumuşak temiz bir bezle silebilirsiniz. Bu yöntemlerle cam çiziklerine çare bulabilişiniz.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?