0212 445 60 14

Extra Clear Cam

Extra Clear Cam

Cam endüstrisi her geçen gün yeni teknolojiler ile yeni seçenekler sunuyor. Düz camı yeni bir forma dönüştüren extra clear cam, düz camda kullanılan demir oksit miktarının daha az kullanımı ile elde edilen cam türüdür. Bu cam türünün en önemli özelliği de şeffaflığıdır. Bu özelliği ile nesneleri gerçek haliyle karşı tarafa aktarır. Optimum gerçeklik sağlayan extra clear camlar bu özelliği ile işlevsel tercih sunuyor.

Net görüntü ve maksimum kalite sunan extra clear camlar ışık geçirgenliğinin üst düzeyde olması ile bu imkânı sağlar. Maksimum ışık oranı sağlayan extra clear camlar mekânınıza aydınlık ve ferahlık kazandırır. İç mekânlarınızı aydınlatan bu cam ile aydınlık bir ortama kavuşacaksınız. Yüksek şeffaflık oranı sayesinde bu imkânı sağlayan extra clear cam diğer camlara göre öne çıkan bu özelliği ile özel bir seçenek oluşturuyor. Özel üretim tekniği ile demir oksit oranının azaltıldığı bu cam türü normal camdan daha şeffaftır.

Extra clear camlarım kullanım alanlarını mercek altına aldığımızda öne çıkan seçenekleri şu şekilde ele alabiliriz. Mobilyalarda sıkça kullanılan bir cam türüdür. Banyo dekorasyonu için de önemli bir seçenek olan extra clear camlar hediyelik eşya tasarımı içinde işlevsel bir seçenek oluşturuyor. Plaket tasarımı için görsel açıdan uygun bir malzeme sunan bu cam sosyal hayatın içinde işlevsel yönü ile dikkat çekici seçenekler oluşturuyor.

Dekorasyon için özel bir madde olan extra clear cam türü iç dekorasyon için önemli bir materyal oluştururken dış mekânlar için de özel bir materyal seçeneği olarak dikkat çekiyor. Extra clear cam yan profilinden bakınca normal camlardaki gibi yeşilimsi renk oluşmaz. Bu yönüyle önemli bir avantaj oluşturan extra clear camlar akvartistler tarafından da sıkça tercih edilir.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?