0212 445 60 14

Ömür Camcı

Bakırköy Ömür Camcı

TEL : 0533 437 60 14

Ömür’de camcı hizmeti vermekte olan firmamız bölgesinde en kalilteli personel ve cam ürünleri ile kurumsal bir şekilde sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Kırık cam, çatlayan cam, eskiyen camlarınızı artık değiştirmek çok kolay. Mobil hızlı hattımızı arayıp en hızlı şekilde fiyatlandırma ve ücretsiz  servis imkanından faydalanabilirsiniz.

Plastik doğrama, pencere, vitrin, alüminyum, dükkan kapıları, mağaza camları, ofis bölme camları gibi bir çok alanda bulunan tüm camlarımızı fabrikamızda bulabilir ve istenilen camlarınızın tamiratı ve onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Kaza sonucu ve darbe sonrası kırılan çatlayan tehlike yaratan camlarınızı ustalarımızın yardımı ile sökebilir ve acil bir şekilde değişim gerçekleştirebilirsiniz.

Ömür’de aynacı camcı olarakta bir çok işyeri ofis ve mağazalara ayna kaplama işlemi yapılmıştır. Dilediğiniz model aynalarınızı şipariş verebilir, aynaların üzerine dekoratif kumlama modelleri yaptırabilirsiniz. Masa ve sehpalar için özel aynalar, spor salonu ve dans salonları aynaları, düğün salonu duvar aynası, baklava dilimli salon aynaları gibi bir çok ayna çeşitlerimiz mevcuttur.

%100 müşteri memmuniyeti vermekte olan şirketimiz ustalarımız ile öncelik olarak her daim yapılan işçiliğe dikkat etmekte ve güler yüzlü çalışma prensiplerine sahip olmaktadırlar. Şirketimizi arayıp deneyimli ustalarımıza yönlendirilerek teknik anlamda takıldığınız konuları sorabilirsiniz. Firmamızın ayrıca ısıcam cam üretimlerine önem verdiğini ve istanbul’un her semtinde plastik pencerelerin camlarında bulunan etiketlerde ismimizi görmeniz mümkündür.

Füme, bronz, flotal, eskitme, gümüş, reflekte gibi bir çok ayna modellerini firmamızdan satışını, imalatı, montajını gerçekleştirebilirsiniz.

Bakırköy Ömür camcısı olarak aradığınız zaman bizlere ulaşabilir 7/24 hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hızlı Mobil Servis Hattı

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?