0212 445 60 14

Lamine Cam Satışı

Lamine Cam Satışı

            Dayanıklı, estetik ve zarif cam ürünü olan lamine cam ürünler, halk dilinde kırılmaz cam olarak bilinmektedir. Okullar, karakollar ve benzeri kamu yerlerinde, kırılmaz lamine cam kullanılmaktadır. Lamine cam içerisinde bulunan PVB malzeme, kırılma anında dağılmayı önler. Bu nedenle, kolaylıkla dağılmaz. Tavanlardaki cam ürünler, lamine cam ile yapılmaktadır. Ayrıca, vitrinler, panolar, hastaneler ve trafik geçitleri, lamine cam ürünlerinin kullanıldığı bölümlerdir.

            İşinde uzman olan asilcam, lamine cam satışı konusunda, deneyimli elemanlarla çalışmaktadır. Tamir ve montaj konusunda oldukça deneyimli ve tecrübeli olan ekiplerimiz, kısa ve net çözümler üretmektedir. Günün her saatinde hazır olan ekiplerimiz, adreslerinize kısa zamanda gelerek, cam montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Cam montaj işlerinde, hızlı ve etkili çalışan ekiplerimiz, dekoratif lamine cam satışı işlerinde, etkili çözümler sunmaktadır.

            Penceresiz hiçbir mekân bulunmamaktadır. Bu nedenle, cam taktırma işlemlerinde, işinin uzmanı olan ekiplerimiz, bütün mekânların cam işlerini kısa zamanda yapmaktadır. Renkli ve desenli cam çeşitleri ile dekorlarınıza uygun cam ürünlerini kullanabilirsiniz. Oldukça başarılı çözümler üreten ekiplerimiz, kısa zamanda tamir ve montajı tamamlamaktadır. Camsız bir mekânda yaşamak çok zordur. Bunun bilincinde olan firmamız, en hızlı ekip çalışmasını sunmaktadır. Kısa zamanda adresinize gelebilen ekiplerimiz, profesyonel yöntemlerle iş bitirmektedir.

            Doğallığı ile insan sağlığına hiç bir zararı olmayan cam, işinin uzmanları tarafından tamir ve montajı yapılmalıdır. İşi bilmeyen veya camcı olmayan kişilere cam taktırmak, ciddi yaralanmalara neden olur. Bu nedenle işinin uzmanı Asilcam yetkililerine başvurmak gerekir. İşinin uzmanı olan firmamız, müşteri onayı olmadan cam takmamaktadır. Müşteri onayı ile kısa zamanda çözüm üreten ekiplerimiz, iş ahlakı ile çalışmaktadır. Ekip ruhu ile hareket eden elemanlarımız, profesyonel yöntemlerle tamir ve montaj yapmaktadır. Yaz ve kış aylarında rahat etmek için, işin uzmanı firmamızla çalışın.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?