0212 445 60 14

Yakuplu Camcı

Yakuplu’da Camcı
Yakuplu camcı olarak kırık, çatlak, eskimiş, değişim gerektiren camlarınızın değişimini yapmaktayız. Bunun yanı sıra, pimapen, cam balkon, otomatik kepenk, ısıcam, pencere gibi işlerinizide garantili ve en uygun fiyat garantisi ile yapmaktayız.
Pencere, ahşap, alüminyum, vitrin, masa ve sehpa camı, tezgah camı, bombeli cam, kurşun geçirmez cam, duşakabin gibi bir çok işlerinizin tamiratını yapmaktayız.

 Firmamız Yakuplu Cam Servisi olarak farklı cam modellerinin üretimi, tamiri ve montajı gibi konularda çok yönlü olarak hizmet vermektedir. Öncelikli olarak verdiği hizmetlerden olan kırık cam tamiri hizmetleri ile kırılan pencere, kapı veya farklı camlı eşyalarınızın camlarını en sağlam ve dayanıklı cam ürünlerle değiştirir ve uzun süre daha kullanabileceğiniz bir duruma getirir.

            7 gün hizmet vererek aralıksız cam ihtiyacınızı karşılayan Yakuplu Camcı Firması, ısıcam, lamine cam ve temperli cam modellerini en ideal şekilde üreten, kesimini ve montajını yapan bir firmadır. Firmamız, kırılan, dağılan camlarınızı en uygun olan cam modeli ile cam değişimi yaparak cam takma konusundaki üstün tecrübesini ispatlamaktadır.

            Cam satışı konusunda en ideal ve etkili hizmeti veren firmamızın en uygun fiyatlara cam satışı yaparak lamine cam, temperli cam, ısıcam gibi cam modellerinde müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Cam imalatı ve satışı gibi süreçlerde verdiği kaliteli hizmeti farklı ayna modelleri satışında da müşterisinden esirgemeyen firmamız faaliyet gösterdiği sektörün en iyi hizmet veren firmalarındandır.

Yakuplu Aynacı

Beylikdüzü Yakuplu aynacısı olarak çıkmakta olan firmamız duvar kaplama aynaları, baklava dilimli ayna modelleri, boy aynası, çerçeveli ayna modelleri gibi bir çok ayna modellerini sizlere sunmakta ve satışını, imalatını ve montajını yapmaktadır. .Tüm Aynalarımız ŞİŞECAM ürünü olmakta ve 1. kalitede’dir. Flotal, bronz, gümüş, reflekte, berber aynası, spor salonu aynası gibi bir çok ayna modellerimiz ile montalam işlemlerini en iyi aynacı ustalarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Yakuplu Camcı ve Aynacı Olarak Bizlere Her Dakika Ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?