0212 445 60 14

Cennet Camcı

Cennet Camcı ve Aynacı Hizmeti

          Cennet Camcısı, cam ihtiyacına cevap vermek için hizmetinizde olan firmamız, farklı seçenekleri ile dikkat çekiyor. Faklı transparanlık özelliklerindeki, farklı kumlama çeşitleriyle imal edilen camları kullanıcılarına sunan işletmemiz, ısı cam, pimapen gibi garantili cam alternatifleri ile hizmet veriyor. Kırık cam onarımı, cam değişimi için uzman ve deneyimli montaj ekibi bulunduran camcımız, asil cam aramanızda ilk adres oluyor.

Küçükcekmece Cennet’te Camcı ve Aynacı Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Firmamız tüm cam modellerini fabrikasında bulundurarak, toptan ve perakende cam satışı yapmaktadır. En uygun fiyat garantisi ile tüm cam satış, imalat ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kırık, çatlak, bozuk ve eskimiş tüm camlarınızı birebir ölçülerini alıp aynısı garantili bir şekilde yapmaktayız. Deneyimli camcı ustalarımız ile ev, işyeri, ofis, mağaza, avm gibi bir çok alanda titiz bir şekilde çalışmalar yapmaktayız.

Cennet Camcı

Cennet Mahallesi Camcısı olarak, vitrin camları, mağaza camları, kafe, resturant, plaza, dış cephe camları, ofis, dükkan camları, gibi bir çok cam tamiri hizmetlerimiz mevcuttur. Kullanılan camlarımız kalite standartlarına uygun olup, ISO, TSE, belgelerine sahiptir.

Lamine, temperli, kumlamalı, kapı camları, telli cam, kalın cam, siyah cam, reflekte, beyaz cam, vitrin camı, alüminyum, pvc doğrama, ahşap doğrama, buzlu cam, desenli cam, ayna, masa ve sehpa camları gibi bir çok cam ürünlerinin imalatını ve montajını yapmaktayız.

Tüm ayna modellerimiz ile Cennet’te aynacı olarak aradığınız zaman bizlere ulaşabilir, istenilen ev, iş, dükkan, mağaza ve çalışma alanlarınıza duvar ayna kaplama uygulamaları yaptırabilirsiniz. Asil cam olarak kullanığımız ayna çeşitlerimiz ise; flotal ayna, füme ayna, bronz ayna, eskitme ayna, duvar aynası, baklava dilimli ayna, gümüş ayna gibi bir çok ayna modellerini bizlerde bulabilirsiniz.

     Asil Cam arasında profesyonel ekibi ile öne çıkan firma, cam tamiri, masa, sehpa ve kapı camları çeşitleri bulunduruyor. Farklı renk ve desenlerde cam bulunduran zengin ürün gamı, alternatif ihtiyaçlar için de en uygun seçimin yapılmasına imkân tanıyor.

Kapı ve pencerelerin yanı sıra çatı camları için de alternatif sunan firmamız, ücretsiz keşif imkânı sayesinde müşterilerine kolaylık sağlıyor.

            Ofis ve evler için tercih edilebilen modellerin bulunduğu camlar arasında hem iç mekânda bölme sistemleri için kullanılan hem de dış mecralar için uygulanabilen cam çeşitleri yer alıyor.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?