0212 445 60 14

Mavi Tentesol Cam

Mavi Tentesol Cam

            Modern binaların vazgeçilmez cam ürünü olan mavi cam ürünleri, güneş ışınlarını süzen bir özelliğe sahiptir. Dış görünüm bakımından estetik ve zarif olan bu cam ürünleri, gökdelenlerin en önemli malzemeleridir. Dış mekânların mükemmel görseli olan mavi tentesol cam ürünleri, gümüş, yeşil, füme ve mavi turkuaz renk seçenekleri ile üretilmektedir. Tentesol ve titanyum tentesol şeklinde üretilen bu mavi cam ürünleri, dış etkenlere dayanıklı bir şeklide üretilmektedir. Dayanıklı yapısı ile dışarının etkisi, dışarıda kalmaktadır. Güneş ışınlarına özel üretilen bu cam ürünleri, günümüz teknolojisinde en çok tercih edilen ürünlerdir.

            Aradığınız mükemmel çözümü sunan mavi cam ürünleri, oldukça etkili çözümler sunmaktadır. İnşaat sektöründe kaliteli ve hesaplı çözümler sunan mavi cam, aynı zamanda modern ve göz alıcı görünüm oluşturmaktadır. Tentesol camların güneş geçirgenliği, tentesol ve düz cam uygulamasına göre daha düşüktür. Tentesol cam ve low-e cam birleşimi ise, güneş geçirgenliği olarak daha etkilidir. Güneş geçirgenliğine göre oldukça kaliteli malzemelerden oluşan bu ürünler, estetik ve zarif dizaynı ile bir duvar kadar sağlam üretilmektedir.

            Tentesol cam ürünlerinde güneş geçirgenliği, renklere göre değişkenlik göstermektedir. Düz cam üzerine float kaplama ile elde edilen tentesol cam ürünleri, ticari binalarda ve çatılarda kullanılmaktadır. Çift cam özelliği ile ısı kontrolünü sağlayan bu cam ürünleri, son zamanların en çok tercih edilen cam ürünleri arasındadır. Özel cam kaplama özelliği ile aradığınız mükemmel çözümleri sunan tentesol cam ürünleri, en çok mavi tentesol cam çeşitleri tercih edilmektedir. Dünyada mavi renk olarak tanınan bu cam modelleri, modern binaların simgesi haline gelmiştir. Elit iş adamlarının tercihi olan mavi tentesol cam ürünleri, ekonomik olması yanında, yıllarca dayanma özelliğine sahiptir. Modern mekânlar için mavi tentesol cam tercih edilmelidir.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?