0212 445 60 14

Sirkeci Camcı

Sirkeci’de Camcı

Sirkeci ve İstanbul’un geri kalanının tamamına üst düzey camcılık hizmeti veriyoruz. Ürettiğimiz camların tamamı birinci sınıf kalitede olup birçok alanda cam üretimi gerçekleştirmekteyiz. Sirkeci’de camcı arayan herkes ilk olarak bize ulaşmalıdır. Fabrikamız içinde ürettiğimiz camlar sayesinde dünyanın en kaliteli pencerelerini üretmekteyiz. İstanbul’un en gözde İnşaat firmaları ile anlaşma halindeyiz ve her gün binlerce pencere, vitrin, dış cephe ve pimapen satışı yapmaktayız.          

  Sirkeci camcı fabrikamız dünyanın en kaliteli ve şık aynalarını da üretmektedir. Hem kişisel satın alımlarınız için hem de toptan satın alımlarınız için uygun camlarımız bulunmaktadır. Sirkeci’de aynacı hizmetimizi uzun yıllardır vermekteyiz. Bu hizmetimizden memnun kalan müşterilerimiz sürekli olarak bizimle iş yapmakta ve güven içerisinde her iki tarafta çok büyük kazanımlar elde etmektedir.

Sirkeci’de Camcı ve Aynacı Olarak Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

İstanbul Sirkeci  cam servisi olarak sadece Zekeriyaköy’de değil aynı zamanda İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde de hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetler birçok alanda kullanılabilen camlardan oluşmaktadır. İnşaat sektöründe ve ev tasarımlarında ürettiğimiz camları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Şubemiz Fatih Sirkeci cam servisinde bulunmaktadır. Bu şubemize giderek istediğiniz cam türünü çok uygun fiyatlara ve uzun vadeli taksitlere satın alabilirsiniz.

Cam yapımında dikkat ettiğimiz en temel noktalardan biri de sineklik takımıdır. Özellikle yaz aylarında İstanbul ve çevresinde çok büyük bir sinek istilası olmaktadır. Bunlardan korunmak için birinci sınıf sineklikler üretiyoruz. Camlarımızın tamamı kırılmaz camlardan üretiliyor. Eğer herhangi bir kırık olursa değişim garantisi veriyoruz. 6 ay içinde değişim yapmanız mümkün. Aynı zamanda çatlak cam olursa da anında değiştiriyoruz.

İstanbul genelinde kaliteli cam tamiri yapan bizden başka firma bulunmamaktadır. Camlarımızı kendi ellerimiz ile 7/24 camcı hizmeti adı altında getirip takıyoruz. Bu asil cam hizmetimiz müşterilerimiz tarafından da oldukça beğeniliyor. Camın ham maddesi kum olduğu için cam çok çeşitli alanlarda kullanılabiliyor.

Biz de bu alanlardan olan aynacı hizmetini de cam hizmetinin yanında müşterilerimize sunmaktayız. Bundan sonra önceden de olduğu gibi İstanbul’da camcı dendi mi ilk biz akla geleceğiz. Ürettiğimiz camların kalitesi en büyük dayanak noktamızdır. Bizimle derhal iletişime geçebilirsiniz.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?