0212 445 60 14

Levent Camcı

Levent

Beşiktaş Levent’te Camcı ve Aynacı

Levent’te camcı olarak bölgede en iyi fiyat garantisi ile cam değişimi ve cam satışı yapmaktayız. Kırık, çatlak, eskimiş camlarınızın değişimlerini yapmaktayız. Asil cam olarak, fabrikamıza toplu cam siparişleri verebilirsiniz. Cam imalatı, satışı, montajı yapmakta olan firmamız uygun fiyatlar ile montajlamada yapmaktadır.

Kapı, pencere, oda kapıları, cam kapı, cam balkon, banyo, salon, mutfak gardorap gibi alanlarınızda bulunan camlarınızın yenisini birebir ölçülerini alarak yapmaktayız.

Firmanın sunmuş olduğu cam hizmeti sayesinde artık firma 7 gün hizmet vermektedir. Verilen bu hizmet sayesinde artık Levent aynacısı olarak en iyi hizmeti vermekteyiz. Firma müşterisine özel fırsat ve indirimlerle Levent’te camcı hizmeti vermektedir.

Levent’te Camcı ve Aynacı Olarak Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Ayrıca firmamızın sizlere sunmuş olduğu bir çok işlem vardır. Bunlardan bazıları şunlardır;

Cam balkon, fotoselli kapı, pergola sistemleri, otomatik kepenk, masa camı gibi bir çok dekorasyon işlerinizi  yapmaktayız. Uygun fiyat garantisi ile kaliteli camlara sahip olabilirsiniz.

Levent camcısı olarak temperli, lamineli, ısıcam, düzcam, ısıcam, çiftcam, kumlu cam, mat cam, şeffaf cam, flotal ayna, füme, bronz, mavi, yeşil cam gibi bir çok cam renkleri, karolajlı ısıcam, jaluzili cam, vitrin camı, mağaza camı, dükkan camı, raf camları gibi bir çok cam çeşitlerimiz mevcuttur.

Ücretsiz keşif yapılarak kırık camlarınızın ölçülerini alınır  ve birebir aynısı yapılır. Ürünlerimiz kaliteli ve güvenlik açısından her daim güven arz etmektedir.

Levent aynacı olarakta bölgede bir çok yere ayna kaplama montajlarımız mevcuttur. Avm, mağaza, ofis, ev gibi alanlarda çeşitli renklerde aynalar kullanarak duvarlarınıza renk katmaktayız. Salon aynaları, berber aynası, duvar aynası, kolon aynaları, spor salonu aynaları, dans salonu, düğün salonu gibi alanlara uygun tüm aynalarımız mevcut olup imalat, satış ve montajını yapmaktayız.

levent camcı, levent aynacı, levent cam tamiri, levent ısıcam, levent mağaza camı, levent acil camcı, levent kalın cam.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?