0212 445 60 14

Bağcılar Göztepe Camcı

Bağcılar Göztepe Camcı

            Cam almak Bağcılar’da diğer ilçelere göre daha kolay bir iş. Hele de Bağcılar’a bağlı semtlerde oturuyor ve Bağcılar’ın zengin ve gelişmiş iş dünyasının avantajlarından yararlanmasını biliyorsanız Bağcılar’da ihtiyacınız olan her türlü ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Bağcılar Camcı firmasının ürünleri de bu sınırsız hizmet ağının parçası olarak Bağcılar halkına hizmet veren firmalardandır. Tıpkı Bağcılarda camcı olarak çalışan diğer firmalar gibi. Firma hazır olarak aldıkları camları müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda satmaktadır.

camci6

            Müşterilerin sahip oldukları mekânlardaki, konutlarda veya iş yerlerindeki pencerelerde veya kapılarda bulunan camların kırılmasıyla başlayan süreç kullanılacak camın hangi model olacağının belirlenmesiyle devam etmektedir. Bu model cam ısıcam olacaksa ısıcam kullanılarak işleyen süreç camın kullanıldığı kapı, pencere gibi yapılara uygun malzeme ile montajının yapılmasına kadar devam etmektedir.

            Bu montaj işlemini yapan ekibe montaj ekibi denilmektedir. Montaj ekibi tarafından yapılan ve yapılara takılan camlar, takan firmanın hizmet anlayışına göre garantili cam olarak da satılabilmektedir. Garantili cam olarak satılan bu camlar firmanın verdiği taahhüt kapsamında garantiye tabi tutulmaktadır. Garanti süresi içinde meydana gelen kırılma ile kırık cam kısa sürede değiştirilmekte ve herhangi bir ücret tahsil edilmemektedir.

             Bu hizmet anlayışı sayesinde Asil cam firması müşterilerinin beğenisini ve memnuniyetini kazanmaktadır. Cam tamiri konusunda sunduğu bu etkili hizmet anlayışı sayesinde cam firmasının tercih edilirliği günden güne artmaktadır. Müşteriler kırılan camlarını mutlaka Bağcılar Göztepe camcıya değiştirmektedirler.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

ASİL CAM

TEL 1 : 0212 652 60 14

TEL 2 : 0544 652 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?