0212 445 60 14

Dayanıklı Kırılmaz Lamine Cam

 

Lamine Cam

Lamine Cam

Lamine Cam, Dayanalıklığıyla sağlamlıgıyla diğer camlardan kendı özgü yapısı vardır.

Cam kırıldığı zaman dökülmez,cama darbe geldiği zaman kolay kolay kırılmaz,Bütün kırılma çatlama riskini minimum seviyelerde tutar.

Taş ve sopa gibi araçlarla yapılan saldırı ve hırsızlık girişimlerinde içeri girişleri Lamine cam Engeller ve camın kalınlığına ve dış etkinin büyüklüğüne göre önler/geciktirir.

Lamine Cam, dışarıdan gelen sesleride ortama en az seviyede ulaşmasını sağlar ve bu sayede takıldığı yerlerde sessiz ergonomik ortam sağlar

Eşyaların ve kumaşların renklerinin evinizdeki perdelerin Ofiste evde kullanıldığı her yerde  solma nedeni olan (UV) ışınlarının geçişini %97 oranında engeller.

Kullanım Alanları
Emniyet camı ve de ses bariyer niteliklerinin aranıldığı alanları, işyerleri, ev, alışveriş merkezleri, okul, hastane, otel ve havalimanları gibi dış cephe uygulamalarında ve bu gibi yapıların iç mimari ve dekorasyonlarında emniyetli, renkli ve dekoratif aynalar cam, merdiven basamakları, ses bariyerleri, parapet, istihkam duvarı, trabzan vb. gibi iç dizayn ve mimariye yeni ufuklar kazandıran çözümler sunar.

Renkler : Füme , Bronz , Mavi ,Yeşil, Opak Lamine cam

Kalınlık : 3+3 , 4+4 , 5+5 , 6+6

ÖZ ASİL CAM

Detaylı bilgi için bizi arayınız :  0 212 652 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?