0212 445 60 14

Dragos Camcı

Dragos
Maltepe Dragos Camcı

Cam işlemeciliği ve cam sanatlarında, sektörden farklı hizmet sunarak Dragos cam servisi sağlamaktayız. Sektörün en deneyimli firması ve  geniş kadromuzla her türlü cam tamir ve montaj işlemlerinizi güvenle gerçekleştiriyoruz. Çatlak, kırık, eskimiş tüm camlarda söküm- takım ve onarım işlerini deneyimli ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Ev, ofis, şirketler, kamusal alanlar, hastane, okul, dükkan, mağaza ve avm gibi sayısız yapı ve mekanda, cam ve aynacı servislerini en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.Isıcam ürünlerini kullanarak, kalite ve konforunuza yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Isıcam konfor, Isıcam klasik ve Isıcam sinerji ürünleri ile Dragos cam servisi olarak hizmet sunmaktayız. Cam işçiliği ve dekorasyona yönelik cam tasarımlarıyla, müşterilerimizin beğenisini kazanmaya devam ediyoruz. İstanbul’da camcı deyince akla gelen firmamız asil cam ve Pimapen ürünlerinde de montaj ve onarım hizmetleri sağlamaktadır. Bozuk ve arızalı pvc sistemlerinde, kapı- pencere kolu değişim ve onarımlarında, pimapen tamiratında kaliteli hizmet sunmaktayız. Ayrıca pimapen pencere ve kapı sistemlerinin onarım ve montajında sineklik onarımı ve montajı sağlıyoruz.

Dragos Camcı ve Aynacı Olarak Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Butonlu jaluzi ve mıknatıslı jaluzi cam ürünlerimizle, banyo, mutfak, tuvalet, otomatik cam kapı, döner kapı, camlı yürüyen merdiven, asansör cam ve aynası gibi binlerce kullanım alanında düz cam, desenli cam, aynalı cam seçenekleriyle Dragos’ta camcı olarak güvenilir hizmet sunuyoruz. Gürültü kontrol cam özelliği olan lamine cam çeşitleri arasında düz lamine, opak lamine ve füme lamine ile Dragos camcı olarak, online ve mobil hızlı servis sağlıyoruz.

Cam ve ayna sektöründe İstanbul’un köklü firmalarından biri olarak 7/24 camcı hizmeti sağlıyor, güvenliğiniz ve konforunuz için servisimizi en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Renkli cam kategorisinde vitray cam özelliği ile evlerinizi renklendiriyoruz. Diğer seçenekleri arasında mavi, yeşil, bronz ve füme renkli cam tamiri ve montajı sağlamaktayız.

           Dragos aynacı servisi olarak, ev dizaynı, bina cepheleri, otopark ayna düzenekleri, mağaza tasarımları, mobilya aynaları gibi her alanda aynacı hizmetlerini kesintisiz olarak sağlıyoruz. Dragos ve civarında en hızlı ve kaliteli çatlak cam ve cam onarımlarınızı tek telefonla hallediyoruz. Ev dekorlarınızda ve ofis tasarımlarınızda, ayna ve cam işçiliği için, işinin ehli personellerimizle keşif ve analiz yapabilirsiniz.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?