0212 445 60 14

Bahçeşehir Camcı

Bahçeşehir Camcı

Bahçeşehir camcı olarak sizlere en iyi cam ve ayna hizmeti sunmaktayız. Deneyimli 15 kişilik camcı ustalarımız ile günün her anında sizlere hizmet verilmektedir. Kırık, çatlak, eskimiş, ve onarımı gerçekleştirilecek tüm camlarınız değişimi garantili bir şekilde yapılmaktadır. Karolajlı cam, bombeli cam, patlak cam modeli, kapı camları, cam kapı, füme, bronz, mavi, konfor cam, ısıcam, çiftcam, balkon camı, buzlu cam, dekoratif cam gibi bir çok cam ürünlerinin imalatını yapmaktayız.

Tüm cam tamiri işlemleriniz itinalı ve temiz bir şekilde deneyimli ustalarımız tarafından keşif yapıldıktan sonra işleme alınmaktadır. Kırık camlarınızın değişimlerini gün içerisinde teslimat yapmakta olan firmamız tüm yapılan ısıcam ürünlerine bozulmalara karşı garanti vermektedir. Ofis cam bölme, camekan, vitrin camlar, dış cephe cam, özel renkli camlar, masa camları gibi tüm hizmetleri kendi imalatımız ve ekibimiz ile uygulamalarını yapmaktayız.

Bahçeşehir Camcı Olarak Bizlere 7/24 Ulaşım Sağlayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Müşteri memnuniyeti, kaliteli malzeme ve titiz işçilik ile yaptığımız işimizi seviyor ve haftanın 7 günü olarak belirlediğimiz mesai saatlerimizle, her türlü kötü sürpriz karşısında sizlere hizmet vermek için bekliyoruz. Memnuniyetinizi ise paradan daha çok önemsiyor, kullandığımız malzeme ve işçiliğimize güveniyoruz.

Bahçeşehir Camcı Servisi

Pvc sistemleri, pimapen, adopen, egepen, alüminyum doğrama, ahşap, kol menteşesi, kapı kolu, fitil değişimi gibi bir çok ürünlerinin aksesuar değişimi ve tamiratlarını yapmaktayız.

Bahçeşehir camcısı olarak, temperli, lamine, düz, ısıcam, çift cam, jaluzili cam, vitrin camı, mağaza ve dükkan camları gibi bir çok alanda  cam değişimi yapmaktayız.

Bahçeşehir Aynacı olarak aradığınız zaman bulabileceğini şirketimiz ayna satışı, imalatı ve montajı yapmaktadır. Füme, bronz, reflekte, flotal, baklava dilimli, gümüş renk aynaları stoklarımızda her zaman mevcuttur. Salon aynası, berber aynası, banyo aynası, desenli aynalar, renkli aynalar, antik, eskitme gibi bir çok ayna modelleri ile sizlere en uygun fiyatlara ayna montajı yapılmaktadır.

Bu nedenle 2 yıl boyunca montaj ve malzeme garantisi vererek bu süre boyunca bizden kaynaklı sorunları anında gideriyoruz.
Böylece siz aldığınız hizmetin ve iki yok boyunca alacağınız teknik desteğin rahatlığını yaşarken bizler de sizi memnun etmenin keyfini ve Bahçeşehir’de camcı arayışında ilk akla gelen firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Bahçeşehir’de Dekoratif Kapı Camları, pimapen tamiri,cam balkon,Katlanır Balkon Camları, Sürgülü Balkon Camları, Balkon Tekeri, pvc camı, Alüminyum Cam, Pencere Camı, Pvc Kapı ve Pencere Camı Tamiri,Cam Tamiri, Kırık Cam Tamiri, Balkon Camı, Çatlak Cam Tamiri, Cam Kapı Tamiri, Balkon Camlar Cam Çatlağı Tamiri, Vitrin Camı, Vitrin Cam, Cam Vitrin, Cam Balkon Tamiri, Duşakabin Camları, Vitrin Camları, Bombeli Cam ile tüm sıkıntılarınızı ortadan kaldıracak firmamız 7/24 hizmet vermektedir.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?