0212 445 60 14

Şahintepe Camcı

Şahintepe Camcı
            Cam, günlük hayatımızın en önemli unsurlarından biridir. Yılın her gününde hizmet veren firmamız, eskimiş, çizilmiş, kırık ve çatlak cam çeşitleri, zamanda tamir etmektedir. Cam tamiri konusunda pratik hizmet sunan firmamız, aynı zamanda ayna tamiri hizmeti de vermektedir. Bütün cam çeşitleri konusunda uzmanız ve garantili ayna tamiri, bakım ve montaj işlemleri gerçekleştirmekteyiz.
Ayna kategorisinde, özel çerçeveli aynalar, boydan aynalar ve büyük spor salonlarında kullanılan aynalar, firmamız tarafından tamiri ve bakımı gerçekleştirilmektedir. Cam balkon hizmeti kategorisinde, kış aylarının vazgeçilmez mekanlarında, soğuktan etkilenmemek için, tamir ve bakım işlemlerini bize yaptırmalısınız.

Başakşehir Şahintepe Camcı ve Aynacı olarak bizlere 7 gün boyunca ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

 

0533 437 60 14

 

Şahintepe’de Camcı

İşini meslek edinmiş kişilerden oluşan ekibimizle, sineklik sistemleri montajı ve tamiri, yine uzman elemanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Asil cam, bütün cam modellerini tedarik edebilmektedir. Renkli, buzlu, boyalı ve özel dekoratif camlar, hızlı bir şekilde temin edilmektedir. Montaj işlemlerinde de aynı özel gösterilmektedir. İyi bir camcı veya aynacı aradığınız zaman, hemen adresinize gelebiliriz.

İstanbul’da camcı sektöründe kendinden sürekli söz ettiren firmamız, oldukça başarılı sonuçlar sunmuştur. Günün her saatinde hizmet veren şirketimiz, 7/24 camcı hizmeti ile başarıyı yakalamaktadır. Asil cam,  ısı cam, pvc cam, sehpa camı, vitrin camı, kış bahçesi camları ve benzeri birçok cam çeşitlerini, ustalıkla tamir etmektedir. Toptan ve perakende satışlarımız, uygun fiyatlarla gerçekleşmektedir.

Şahintepe Pimapen tamiri

Sağlam ve dayanıklı cam tamiri ve bakımı işlemleriyle rahat bir kış geçirebilirsiniz. Özel ısı cam modelleri, pvc, ahşap ve benzeri pencerelerinin cam modelleri, uzman ekiplerimiz tarafından, kolayca takılmaktadır. Cam tamiri hizmetinde zamanında adresinize gelen elemanlarımız, söz verilen saatte işlerini bitirmektedir. Kırık veya değişmesi gereken bütün cam modellerinde uzmanız. Cam tamiri, ayna ve sineklik tamiri gibi birçok tamir işlemlerini, konusunda uzman elemanlarla gerçekleştirmekteyiz.

Pimapen camlarını da bize emanet edebilirsiniz. Çalışma sistemlerinde önce can güvenliğini prensip haline getiren Başakşehir Şahintepe cam ekiplerimiz, güvenliği ön plana çıkarmaktadır. Müşteri memnuniyeti prensibiyle en iyi hizmeti vermekteyiz. Şahintepe cam servisi hizmetlerinde, buzlu ve desenli cam çeşitleri ve diğer çeşitlerin montajı ve tamiri yapılmaktadır.

Başakşehir Şahintepe Aynacı

Ayna kategorisinde uzman elemanlarla çalışan şirketimiz, tatilde, hafta sonunda ve diğer özel günlerde, Şahintepe camcı hizmetlerini vermektedir. Özel salonlarda bulunan ve kırılan bütün aynalar, Şahintepe aynacı kategorisinde, pratik bir şekilde değiştirilmektedir. Ayna ve cam hizmetlerinin gecikmesi, günlük hayatımızda ciddi sorunlara neden olabilir. Bizi yağmurdan ve tozdan koruyan camlar, hızlı bir şekilde değiştirilmesi gerekir.

Bu konuda Şahintepe ‘de camcı firmamız, sizi mağdur etmeden camları takabilmektedir. Cam montajı yanında, camların kenarları için gerekli olan özel lastikler, macunlar veya silikonlar, uzman kadromuz tarafından tedarik edilmektedir. Cam montajında veya ayna montajında, çerçeve modelleri de özel olarak temin edilebilmektedir.
Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?