0212 445 60 14

Karabayır Camcı

Karabayır Camcı

            Günümüz teknolojinin son derece gelişmesi ile cam sektörü de çok gelişmiştir. Cam sektörünün gelişmesi ile Karabayır Camcı faaliyetleri de artmıştır. Karabayır Camcı tamir ve bakım işlerini montaj ekibi ile yapmaktadır. Karabayır’da camcı işlerinde keşif için özel bir ücret talep edilmemektedir. Ücretsiz keşif ile birlikte, Karabayır’da camcı hizmet anlayışı gelişmiştir.

camci4

            Birçok cam çeşidinin üretilmesi yanında ısıcam ve pimapen camı da üretilmekte ve montajı yapılmaktadır. Isıcam montajı ile enerji tasarrufu oldukça yükselmiştir. Hizmette en uygun fiyatlar için Karabayır camcıları en iyi şekilde uygulamalar geliştirmektedir.

 Her ortamın cam imalatı ve montajı yanında, sehpa camı, masa camı, kapı ve ofis camı da üretilmektedir. Bu üretilen camlar yanında, camların montajı da yapılmaktadır. Karabayır camcıları, en uygun olanakları, müşterilerine sunmaktadır.

            Camların estetik delme işlemleri, kesme işlemleri oldukça önemlidir. Bu işlemler için montaj ekipleri yetiştirilmiştir. Montaj ekiplerine ulaşmak için mobil ulaşım ağı vardır.

 Kırık cam işleri, ısıcam montaj ve tamiri ve diğer bütün mekânların cam işleri, en iyi şekilde yapılmaktadır. İstanbul şehrinin bütün ilçelerine servis imkânı vardır. Bütün mekânların garantili cam işleri yapılmaktadır. Montaj yanında kırık cam ve cam tamiri işleri de yapılmaktadır.

            Cam işleri mecburi işlerdir. Bu nedenle önemli meseledir. Bu önemli meselede, işinde uzman ekiplerin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Bu işte uzman olmayan, işi bilmeyen kişilere cam tamiri yaptırmak veya taktırmak, ciddi kazalara neden olabilir.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?